Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye lehet egy kezdeményezni képtelen 174 centi alacsony férfinak találni egy határozott, magas 180 centi körüli erős, combosabb lányt? Van reális kilátás, hogy a nő kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok visszahúzódó és a többi területen kifejezetten meg van a határozottság, de egyszerűen odamenni és megszólítani egy lányt, kezdeményezni nem megy.

2017. júl. 21. 07:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

KAMU!!!!!!!!!!!!!!!


Mindenki a saját szintjének megfelelő társat keressen, így elkerülhetők a csalódások!

De ha mazochista vagy, akkor legyen. :D

2017. júl. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Alacsonyabbat nem találsz, b@@@szdki? :D
2017. júl. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha képtelen vagy bármilyen interakcióba lépni, kezdeményezni, mégis hogy képzelsz el egy ilyen szituációt?

Az egy gond, hogy nehezen találni olyan lányt, aki arra izgul, hogy nála 10 cm-vel alacsonyabb a párja, de a fő gond, hogy mivel képtelen vagy kezdeményezni, így egyáltalán nem is fogsz nyitni, tehát még a próválkozás előtt kigáncsolod magadat.

23/N

2017. júl. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 igen, éppen az a baj, hogy nem próbálkozok. Ha pedig ők kezdeményeznek, akkor meg tudok megszólalni sem, izgulok és rendre elszalasztom a lehetőségeket.
2017. júl. 21. 08:48
 5/16 Diavolino44 ***** válasza:
37%

Akkor mirol beszelunk, igy az eselyed 0.

Tarsadalmilag elfogadott, dolog, hogy a nok, szelektalhatnak magassag alapjan. Igy mar eleve hatranybol indulsz, szoval igencsak brilliroznod kell, ha egy 5 centivel magasabb csajszit szeretnel parodnak. Nem azon gondolkodni, hogy kellene odamenni es megszolitani.

2017. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szinte idáig érezni, hogy félsz a nőktől. Miért ilyen fontos, hogy magas és combos? Nem csak lelkileg, de fizikailag is magad fölé helyezed őket. Ha nem titkozatos, felspbbrendű lenyekként tekintenél rájuk, hanem valódi, hozzád hasonló "egyszerű" emberekként, könnyebb lenne.
2017. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6 kizárólag kezdeményezni vagy megszólalni merek, ha ő kezdeményez. Ha elmúlt a kezdeti félelem vagy gátlás, akkor már nem vagyok egyáltalán félénk.

Nem rendelem magam fölé őket sem lelkileg sem fizikailag. Szimplán az ilyen lányokhoz vonzódok.

Szóval nem a nőktől félek csak beszédbe elegyedni velük.

2017. júl. 21. 10:11
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán látom a különbséget. El tudod magyarázni, hogy pontosan miért és hogyan félsz a "beszédbe elegyedéstől" vagy kezdeményezéstől?
2017. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Hát igen engem 183cm felszedett egyszer egy valószínűtlenül hosszúcombú 185-190es nő,ahh.Van ilyen magas nőhöz megfelelő szerszámod?Érhetnek meglepetések,engem értek már.Pedig..
2017. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#8 nem tudom az okát. Egyrészt szerencsére nem lenne okom rá, másrészt ha már néhány alkalommal beszéltünk, megszokom a társaságát, akkor már nagyon gördülékenyen megy. Viszont az első egy-két alkalommal amikor kezdeményeznek nem tudok megszólalni sem, kezdeményezni meg végképp nem merek. Az okát nem tudom...
2017. júl. 21. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!