Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kezdeményeztetek férfiaknál? Nem lenne jobb eltörölni ezt a mindig a férfi kezdeményezzen szokást?

Figyelt kérdés
Mai világban már nincs értelme a nemi szerepeknek. Nincs értelme eljátszani azt, hogy ki a férfi ki a nő, ezt elkéne már felejteni. Szerintem egy nő pont ugyanúgy kezdeményezhetne, mint egy férfi ebbe semmi ciki nincs.
2017. aug. 2. 05:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%
A férfi dolga kezdeményezni, és udvarolni,ennyi.
2017. aug. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ja és ezt szentírásként kell venni? Tipikus birka mentalitás ez.
2017. aug. 2. 06:16
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
De akkor minden másban is legyen nemtelenség. Ha nem főzöl férfi létedre úgy, mint anyukám, akkor kuka. Heréd sem lóghat, gravitáció leszarva.
2017. aug. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%

A pasik mikor fognak menstruálni? :D


Épp ez a baj a mai világgal, hogy már nincsenek meg a nemi szerepek.

Néhány paraszt pasi elvárja a nőtől, hogy főzzön mosson takarítson gyereket neveljen, ergó házirabszolga, mindezek mellett a nő még munkába is jár, de a pasinak luxus besegíteni a házimunkákba és a gyereknevelésbe. És még ő van felháborodva ha a párja segítséget kér tőle.


Soha nem kezdeményeztem. Mégis is lett pasim.

2017. aug. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Naaaa,ennyi. Első voltam. Nehogy már belőletek legyen a csaj. Agyam eldobom
2017. aug. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
62%

Ui. Ha a nők átveszik a kezdeményezés szerepét azzal csak belerúgnak egyet a férfi nembe, mert ezzel kijelentik hogy nincs is rád szükségem hogy dominánsabb legyél, majd leszek én az, növesztek is hozzá t..köt.


A gyerekneveléshez visszatérve, mind a két nem nevelése szükséges ahhoz, hogy egy normális értékrenddel bíró gyereket neveljenek fel végül.

2017. aug. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
1%
4-es, nem ám belehalsz a házi munkába?!
2017. aug. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

Volt egy másik kérdés is, ahol ez ki lett tárgyalva: a jogegyenlőség és esélyegyenlőség nem nemi egyformaságot jelent. Csak nagyon sokan keverik. Attól, hogy már nekünk nőknek is jogunk van tanulni, dolgozni és nem az az egyetlen életcélunk, hogy főzzünk és gyereket szüljünk, még nem jelenti azt, hogy tökünk nőtt a lábaink között, vagy a férfiaknak p*ncijuk(bár ahogy a mai tini korosztályban a fiúk kinéznek, elképzelhető).


Biológiailag ettől még a nő nő maradt, a férfi pedig férfi és ebben pont ez a szép. Senki nem tiltja meg, hogy a nő kezdeményezzen vagy hívjon egy férfit randira, de ettől még ez szerintem baromi weird dolog, én nemis érezném nőnek magam, ha ilyet kéne tennem :D Meghagyom a pasiknak, hogy pasik legyenek.

21L

2017. aug. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%

Nekem semmi bajom nincs a kezdeményezéssel, én az egyenjogúság híve vagyok. Ha valamit szeretnék a másiktól és látom rajta a hajlandóságot, csak nekem előbb jut eszembe megtenni az eső lépést, akkor nem leszek a magam ellensége, hogy várjam a csodát amíg a számba repül a sült galamb. Megtanultam már, hogy a céljaimért tenni kell, maguktól nem valósulnak meg.


Ennek ellenére azért a kezdeményezés nálam nem úgy nézett ki sosem, hogy elhívtam randizni vagy valami. Közeledtem hozzá, egyértelműsítettem a szándékaim, "ráutaló magatartással" bátorítottam. A férjem a mai napig meg van róla győződve, hogy márpedig ő szedett fel engem. Miközben én voltam az, aki folyton ott sündörögtem körülötte és beszélgetést kezdeményeztem meg táncolni hívtam meg hasonlók, amikor megismerkedtünk.


A nemek alapjáraton különböznek egymástól, nem csak biológiai felépítés alapján, de gondolkodásban is. Nem csak és kizárólag tudatos döntések eredménye a jelen felállás, a társadalmi konstrukciók igen nagy része azért alakult úgy, ahogy, mert úgy volt a természetes évezredek óta. Az a férfi, aki a nőtől várja a kezdeményezést, az az ókorban egyedül halt meg. Akinek tökei voltak, annak meg volt 5-6 nője egyszerre. Most sem különbözik sokban a helyzet.

2017. aug. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%

#7


Nem halok bele képzeld. Azonban az empátia és a segítség mindenkinek jól esik.


De akkor a pasik ne csodálkozzanak ha a párjuk nem akar velük d..gni mert hullafáradt. A nő álljon helyt 8-10 órában a munkahelyén, vezesse a háztartást és neveljen gyereket párhuzamosan. A pasinak meg mi dolga? Csak vakargatja a golyóit.


Menj vissza anyjádhoz ezzel a mentalitással!

2017. aug. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!