Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elavult szokásnak tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elavult szokásnak tartjátok azt, hogy csak a férfi kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Nem azt akarom ezzel mondani, hogy a nők kezébe kerüljön a kezdeményezés, hanem ne legyen ez a kőbe vésett szabály, úgy alakuljon minden ahogy jól esik. Mikor azt mondom, hogy egyenjogúság van és a fejemhez vágják azt, hogy ez csak szavazatokra, iskolázottságra, munkára vonatkozik akkor mindig elgondolkozom azon, hogy addig jó a feminizmus amíg nekik jó? Ha belekéne nekik is tenni egy kis munkát akkor azt a másik nemre kell hárítani? Persze ezt lehet az evolúcióra fogni, de ha mindent csak az evolúción vezetnénk le akkor lehet most se dolgozhatnának, nem szavazhatnának és nem is vezetnének a nők. Az egyenlőség számomra teljes értékű és azon kéne dolgozni, hogy kevesebb egyenlőtlenség legyen.
2017. aug. 26. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2017. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Nyugodtan kezdeményezhetnek a nők is.


De azt ne felejtsd el, amíg világ a világ, addig náluk lesz egy bizonyos dolog ami nagyon sok férfinak elsődleges célpont, és ez nem más mint a pina.

Férfiak ilyen szempontból sokkal jobban motiváltabbak. Nem csak a "hagyomány" miatt kezdeményezőbbek a férfiak.

Míg egy nő elvan egyedül is akár évekig, egy férfinak menni kell a préda után mert benne van a vérében.

Persze vannak kivételek!

2017. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Te beteg vagy! Fogalmad sincs az életről, te lúzer!
2017. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is elavult szokás. De néhány nő szerint is. Tavaly csináltam egy kamuprofilt az egyik nagy társkereső oldalon. Láss csodát a nők bőszen kezdeményeztek a helyes srác képeivel feltöltött hamis profilnak. Persze ezt nem lehet abszolút igazságként leírni, biztos nem minden nő ilyen, de vannak akik kezdeményeznek, ha olyan a kiszemelt.
2017. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem csak addig izgalmas, még tetszik a lány és örülnél neki ha ő tenné meg az első lépést, mert akkor nem égnél be nála (ha esetleg visszautasítana)

Meg olyankor jólesne a férfi önérzetének, hogy vélhetőleg a kiszemeltje is azt érzi amit ő.

Egyébként meg lehet látni egy nőn ha van esélyed nála, csak némi emberismeret kell hozzá.

Onnantól meg tök felesleges elvárni hogy ő kezdeményezzen.

Én pl nem biztos hogy örülnék neki, ha idegen nők leszólítanának csak úgy random. Valahogy jobb érzés ha én teszem meg az első lépést, főleg ha látom a csajon hogy nagy eséllyel nem fog visszautasítani.

2017. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem tartom elavultnak. Mondjuk azt sem tartom gázos szituációnak, ha a férfi kezdeményez, de nekem jobban tetszik a másik verzió.

N

2017. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

#4 ne vond össze a virtuális valóságot a való élettel.

Az ilyen netes társkeresőkön nem kihívás ráírni a másikra, legyen az nő vagy férfi.

Más az amikor ott vagy életnagyságban felvállalva magad, akkor nem tudsz a monitor mögé bújva döntéseket hozni, aminek szinte semmi következmény nincsen.

2017. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom,mint mindenben,itt is kell az arany középút.Nyilván a nő bátoríthat,biztathat,flörtölhet,akár burkoltan feldobhatja a találkozás lehetőségét is,csak tartson mértéket.A nyomulás szerintem nem nőies.Finoman kezdeményezni megint más,és mindkét nem privilégiuma.Írom mindezt nőként.

Egyébként én szívesen teszek lépéseket a másik fél felé,de csak ha határozottan és egy ideje már érzem a kölcsönösséget.

2017. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagy része ssosem fog odamenni hozzád, mert elvárja, hogy te lépj előbb. Sőt egy csomó nő nagyon is értékeli , hogy van olyan bátor, eléállsz és megpróbálod táncba vinni.
2017. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hogy ki kezdeményez. De ha a nő nem akar akkor adjon egyértelmű jeleket.
2017. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!