Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elvesztettem, és...

Mit tegyek? Elvesztettem, és nem tudom jóvátenni.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel elég nehezen alakult ki köztünk valaki. Végre megbízott bennem, és el kellett árulnom.

Az volt hogy elmondott nekem egy titkot, ami arról szólt hogy szépnek talál, és hogy tetszem neki. Ennek nagyon megörültem, mert ő egy elég zárkózott fiú.. ezt a két legjobb barátom észre vette, hogy attól a naptól kezdve boldogabb lettem, amikor beszéltem azzal a fiúval, és addig addig kérleltek, bizonyítgattak (2 és fél hónapig), ameddig be nem dőltem nekik... Visszajutott a hír a fiúhoz, és idot kért, hogy újra megbízhasson bennem. Re 3 nappal odajött hozzám a volt legjobb barátommal, és kijelentette, hogy mivel hazudtam is, ezért nem lesz köztünk soha semmi... Próbáltam már vele megbeszélni, de nem áll velem szóba. Rám se néz... Nem rég tudtam meg, hogy elméletileg le is tiltott mindenhol... Mit tegyek? Tanácstalan vagyok, és fizikai fájdalmaim vannak azóta...


2017. dec. 3. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
12 evesen azert ez meg nem a vilagvege
2017. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lol ezek hülyék, hagyjad őket.
2017. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Heeeeeh? Ezen besértődni? Kemények ezek a kisgyerekek.
2017. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túlérzékeny... Csak lépj tovább! (Találd ki, hogy "miért nem fontos már számodra" és jobban leszel.)
2017. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Vihar a biliben. Ezek az 5 évesek tényleg kemény dolgokon tudnak problémázni. Csináld inkább a matekleckédet.
2017. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet fizikai fájdalmad, ha a lelked sérült meg? Meg gondolom ha a volt legjobb barátoddal ment oda hozzád, amikor közölte a dolgokat, és azt állította, hogy "hazudtál" (pedig nem hazudtál, hanem elárultad) akkor szerintem ott a volt legjobb barátod is bekavart.... gondolom, hogy ez a volt legjobb barátod bizonyos okokból ártó szándékú veled szemben, amin el kell gondolkozni, hogy miért is lehet....
2017. dec. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!