Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirúgtak az árufeltöltői...

Kirúgtak az árufeltöltői állásomból azonnali hatállyal indoklás nélkül (próbaidős voltam) ilyet tényleg lehet megtehetik? És hogyan dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés
6 napot voltam mindössze ezen a héten négyet múlt héten kettőt, azt se mondták meg hogy miért, az élet folyton kicseszik velem egyszerűen, itthon is szidnak hogy egy barom vagyok meg apám szerint biztos látták rajtam hogy utálok dolgozni, meg azt mondják semmire se vagyok jó miért nem vagyok olyan mint a húgom tanult dolgos, most én mit tehetek arról hogy ilyen lettem?? Mondtam apámnak akkor minek csináltál meg?? Azt mondta nem gondolta volna hogy ekkora barom gyerek fog születni mint én, elegem van már mindenből nem akarok megint állást keresni meg jópofizni a hülyékkel semmi értelme nincs most is csak úgy kidobtak, legszívesebben megölném magam de nem akarok addig meghalni amig nem sikerült megdugni minimum 100-150 nőt de ha lehet még többet az se baj ha páran teherbe esnek legalább lesznek utodaim es szeretnék sokat inni és bulizni ha ez mind megvan majd ráérek megpusztulni, de még itthon is terrorrizálnak a húgom is és pénzem sincs mert a 6 napi bért elveszik kajára mert azt mondták zabálni azt szeretek de dolgozni már nem, most mi lesz velem??? Vagy hagyjam az álmaim és oljem meg magam?? Csak nem azért születtem ide hogy az álmaim nélkül haljak meg de pénz nélkül nem jutok semmire, mi csinaljak mit dolgozzak???

2017. júl. 27. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a baj hoyg a neved alapján istencsászárnak gondolod magad közben meg csak egy senki vagy és nem tudsz alázattal dolgozni
2017. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Téged idézve:


"biztos megerdemelted, viseld a kovetkezmenyeket."

2017. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Te csak egy szimpla lusta paraszt vagy.. Akinek buli,haverok,fanta minden ilyen jöhet.. Valószínű látták mennyire "jól" dolgozol.. Ilyen ember senkinek se kell.. Nem sajnállak,majd megtanulod megbecsülni a munkát és minden mást..
2017. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában a 3 hónapos próbaidőn belül bármelyik fél indokolás nélkül '"felmodndhat"...
2017. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

vagy idióta volt a cég, mint velem is megesett.


Nagyon nem vagy egyedül, sok embert elküldenek próbaidőn belül, szerintem nem veled lesz a baj.


Sebaj, mész máshova, gyökereket meg felejtsd el.

2017. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy gondolom, mint az egyes.

Nekem volt/van egy ilyen ismerősöm, ugyanilyen munkakerülő. Ő kiment külföldre, annyit nagy nehezen összekapart, hogy komplett, több szobás házat kivegyen, kiadta utána a szobákat, a bevételből élt, füvezett egész nap, meg ivott, elment az esze és a pszichátrián van azóta is.

De ahogy leírtad ezt a sztorit, meg hogy 150 nőt akarsz még megd*gni, meg az istencsászár neved... egy az egyben, mintha ő írta volna. Szóval idejuthatsz könnyen.

2017. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbaidő alatt megtehetik sajnos jogilag is. Etikailag jó lenne, ha megindokolnák, de gyakran a cégek rendes munkaszerződéses felmondásban is hazudoznak...

Viszont amit utána levágtál ide, az már pszichológusért kiált, ha nem pszichiáterért...

2017. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Részvétem. Isten útjai kifürkészhetetlenek.
2017. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Obeliszkem!


Téged mindenhonnan kirúgnak, de hozzám jöhetsz takarítani, gyerekre vigyázni! :P


Vagy azt javaslom, hogy inkább a YT-on reklámozd a hülyeségeidet, én személy szerint rosszul vagyok Molnár Krisztiántól, de látod, mennyi mindenkinek bejön.

2017. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő alatt, indoklás nélkül kitehetnek és te is indoklás nélkül felmondhatsz.
2017. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!