Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet biztos, hogy VV...

Hogy lehet biztos, hogy VV Fanni halott, ha nincs holtest?

Figyelt kérdés

És beismerő vallomás sem?

Mi alapján lehet még arra következtetni, hogy halott?



2017. dec. 6. 16:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
17%
lehet, hogy csak megrendezett, hogy nyugodtan tudjon kulorvákdni
2017. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
23%

Ki az a VV Fanni? Komolyan naponta kismillió másik embert megölnek, köztük más hivatásosokat is, mégse cikkeznek róluk naponta.


Tudom, az emberek szeretnek csácsogni, de akiknek valóban számít valamit az egész történet az az adott illető családja, barátai, aztán szevasz.

2017. dec. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

De pont ez az, hogy ezen az ügyön keresztül belelátunk azok ügyeibe is kikéről nem cikkeznek.

És én sem néztem a valóvilágot, ettőlmég a ezt csajt is sajnálom...

2017. dec. 7. 00:32
 14/31 anonim ***** válasza:
49%

Ez az, hogy nem látunk épp bele, mert azokról nem írnak. Van rengeteg hasonló(!) eset és ennyi.


Mint ember kár érte persze, de semmivel sem több mindazoknál akik nem szerepeltek tv-ben például. Mert amúgy ez a lány se tett le semmit az asztalra, annyi volt a szerencséje, hogy beválasztották valamilyen műsorba és ennyi.

2017. dec. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
59%
Ki ez a vvFanni? Valószínű ezt a kérdést már csak múlt időben lehet feltenni. Szegény egy prosti volt, aki megtapasztalta a könnyű élet előnyét és hátrányát..
2017. dec. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
8%
"De pont ez az, hogy ezen az ügyön keresztül belelátunk azok ügyeibe is kikéről nem cikkeznek." ott a pont.
2017. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
61%
Valaki kérdezze már még meg hogy "Ki az a VV Fanni?" mert annyira menő a kamu tudatlanság hogy az már egyeseknél szánalom. Aki nem tudja az google-t használ nem pedig kiírja a kérdést hogy: "Ki az a VV Fanni?".
2017. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
27%

"Valaki kérdezze már még meg hogy "Ki az a VV Fanni?" mert annyira menő a kamu tudatlanság"


Szerintem meg az a szánalmas ha valaki tudja ki ő, mert akkor azt jelenti hogy nézte azt a szenny műsort.

2017. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
10%

Én voltam az első, aki kérdezte.


A kérdésemben volt némi szarkazmus, mert bár nem nézek vagy 10 éve tv-t, az online hírekben már pár napja látom, hogy most ezt eszi a nép.



De máshogy kérdezem: a "tv szereplésén" kívül van bármi, amit tudnom kéne róla? Hiányozni fog a társadalomnak? Kevesebb adó kerül az államkasszába?

Vagy csak egy hagyományos semmirekellő celeb /volt/?

2017. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
41%

"Hiányozni fog a társadalomnak? Kevesebb adó kerül az államkasszába?

Vagy csak egy hagyományos semmirekellő celeb /volt/?"


Egy "senki" volt, bizony. De nálatok csakis értékesebb lehetett ha az elképesztően alacsony érzelmi intelligenciátokat és nullás erkölcsi értékeiteket nézzük.

2017. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!