Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet biztos, hogy VV...

Hogy lehet biztos, hogy VV Fanni halott, ha nincs holtest?

Figyelt kérdés

És beismerő vallomás sem?

Mi alapján lehet még arra következtetni, hogy halott?



2017. dec. 6. 16:53
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Most komolyan. Valóban egy prosti volt... És? Ezért szerintetek egyenesen következik, hogy meg kellett gyilkolni?

A prostitució Magyarországon egyébként nem illegális, akár adózhatott is. Ezt csak úgy mellékesen jegyzem meg...


De még ha valóban teljesen értéktelen is volt a társadalom számára, ahogyan mondjátok akkor is kepzeld magad a helyébe ahogyan úgy gyilkolnak meg hogy az eszednél vagy és nem tudsz semmit sem tenni ellene.


(És ez nem csak miatta szörnyű, hanem mások ilyen helyzete is szörnyű, kikről nem írnak)

2017. dec. 7. 14:31
 22/31 anonim ***** válasza:
62%

"Szerintem meg az a szánalmas ha valaki tudja ki ő, mert akkor azt jelenti hogy nézte azt a szenny műsort."


Tehát te is tudod ki ő, hiszen tudod milyen műsorban szerepelt. Ez így öngól.:D

2017. dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
41%

"Ki az a VV Fanni? Komolyan naponta kismillió másik embert megölnek, köztük más hivatásosokat is, mégse cikkeznek róluk naponta. "


Szerencsére ebben tévedsz, mert Magyarországon azért nem mindennapos az ehhez hasonló bűntett.

2017. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
21%
Nyilván "tudja", mert a VV vagy BB jelző alapján lehet sejteni, hogy valami feslett erkölcsű, retardált munkakerülőről van szó.
2017. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
En meg azt nem ertem hogy ujjlenyomatokat hogyan nem talaltak. Meg minek ment vissza?
2017. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
23%
Azt irtsk egy cikkben hogy szerelem fêltésből ölhettêk meg vv fannit .De kiderült hogy csak üzleti érdek volt és màs prostinak is nekirontott és késsel igaz őt nem ölte meg.Adott neki lóvét igy a prosti soksig csendben maradt .Azért ez durva ez a tag egy beteg âllat .
2017. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
17%
Egyêpkênt meg nem kell fannit elítrlni ő csak igy tudta megteremteni az anyagiakat cêljai àlmai voltak ő nem sirankozott a négyfalközött nem irigykedett tette a dolgàt.Sajnos nem mindenki születik egy gazdag vagy vagyonos csalàdban .Az exe nyilatkozta hogy tali volt megbeszêlve fannival csak msr arra nem került sor mert egy àllat ezt megakadàlyozta megölte fannit .Én egyesek helytben nem ítélkeznék .
2017. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
23%
egyesek helyében*
2017. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
3%
27. Egyetertek teljesen!!!
2017. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Érdekes egy sztori...írnak mindenfélét de szerintem sok mindent titkolnak vagy kitalálnak ami nem is igaz...Pl láttam 3 cikket amiben írták h megtalálták ahol hírdette magát. de 3különböző néven!?(Egy oldal amin német szöveg volt tarifák nélkül,egy magyar szöveges amin €-s tarifák és egy oldal ahol Fanni néven bemutatkozó kis szöveg stb mind magyarul,ami talán tényleg a valós adatlapja lehetett,kép mindehol ugyan az volt szinte róla)Olvastam hogy valaki fenyegette és lehet azért akart csak lelépni innen.De akkor nem az az ,,utolsó történet róla" h a kamera látta ahogy az állítólagos gyilkosa eszméletlenül viszi a mélygarázsban.Lehet hogy nem is az a férfi ölte meg ...lehet hogy az erdős résznél ahol járt a bérelt autóval ott adta át a lányt valakinek (mert keresnek egy német rendszámú autót is)aki ki tudja mit csinált vele utána...lehet az a másik valaki ásta el vagy dobta be a Dunába és akkor viszont tényleg az életben nem találják meg főleg ha vmi nehezéket kötöttek rá...De az is lehet hogy csak kivitték külföldre és ott kényszerítik prostitúcióra...Meg ilyet hogy a magyar hatóság nem tud kiszedni egy vallomást a gyanusítottból?Ilyen nincs!Beszélni kell...ha beszélt is de nem jutnak vele előrébb miért nem alkalmaznak hazugság vizsgáló gépet?Vagy itt ilyen nincs?(nem tudom)Meg hogy csak félig ismerte be a bűnrészességet...akkor valamivel már előrébb kéne hogy járjanak a nyomozásban.A férfi is ha mondjuk nem gyilkolt vallania kéne más ellen hogy mentse a helyzetét már amennyit tud...Érdekes ez az egész.

Én nem néztem a VV-t ,nem tudtam ki ez a lány de valamiért érdekel hogy mi lesz a vége,talán mert olyan fiatal és attól mert prosti volt nem így kellett volna meghalnia ha valóban ez történt.Sajnálom szerencsétlent és remélem előkerül egyszer!

2017. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!