Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is elfárad ugy Év végére?

Más is elfárad ugy Év végére?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos. Én nem.
2017. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a hét közepére, nem évvégére :D
2017. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez illúzió, nincs vége, sem eleje, csak maga a folyamat. Az a néhány nap a karácsony és újév között szerintem nem elég arra, hogy feltöltődj, azaz szakaszokra bontsa az életet.
2017. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is elfáradok. Úgy nyár vége után nincs megállás nálunk. Végig dolgozzuk a hétvégeket , ünnepet, hosszú hétvégéket. Decemberre kezd lassulni a dolog de addigra ki vagyok merülve. És 10-12 nap szabira megyünk ami hétvégékkel,ünnepnapokkal együtt van 20 nap is. Nagyon várjuk már.
2017. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Szerintem semmi köze az elfáradásnak az év végéhez. Pontosan ugyanúgy lehetnél elfáradva június közepén is. Ez pont ugyanolyan beképzelés, mint amikor az emberek azt hiszik, hogy attól, mert új év jön, minden meg fog változni/újulni, holott csak ezt így tanítják meg nekünk gyerekkorban, de közben csak az egész újévhez kötött "változásokat" az emberek beszélik be maguknak.
2017. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!