Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a saját fingotok...

Ti szeretitek a saját fingotok szagát?

Figyelt kérdés
amikor fingok, ellenállhatatlan vágyat érzek arra, hogy beleszippantsak. Olyankor mindig jóleső érzés tölt el. Ha nincs szaga, nagyon csalódott vagyok. Ti hogy vagytok ezzel?
2017. dec. 8. 11:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ellenállhatatlan vágyat nem érzek, hogy szagolgassam, meg csak ezért szellentsek, de valamiért én is kellemesnek tartom néha, legalábbis nem kellemetlennek. Nem lepne meg, ha van ennek valami evolúciós oka vagy ilyesmi.
2022. jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 a wc-be menős puki tipikus esete ez amikor ha van is rendesen szaga de valahogy mégsem olyan rossz érezni mint máskor bizonyos fingszagokat 😀
2022. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Annak különlegesebb már eleve a szaga
2022. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az biztos kellemesebb mint az ázott kutyaszag meg az ahhoz hasonló kellemetlen szagok 🙂
2022. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az ázott macsekszag az fini!

Amúgy,4 behaltam!!!💨💨💨💨

2022. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!