Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok már népszerű?

Miért nem vagyok már népszerű?

Figyelt kérdés
Régebben, középiskola alatt nagyon sok barátom meg haverom volt, mondhatni “ menő csaj “ voltam, a való életben és az interneten egyaránt népszerűnek számítottam. Aztán lett egy párom, akivel most már 3,5 éve együtt vagyok, egyetemre is kerültem, és azt figyeltem meg, hogy nagyon népszerűtlen vagyok már, pedig úgy érzem, semmit nem változtam, keresem a barátaimat :/ Az internetes népszerűség amúgy nem érdekel, de ezen vettem először észre, hogy valami megváltozott. Mit csináljak? Mi egyáltalán az ok szerintetek? Eddig azt hittem, nem zavar ez a dolog és jó így is nekem, de kicsit hiányzik a régi életem :( 23/L
2017. dec. 9. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A csodálóid felnőttek.

Emlékszem gimiben volt egy csaj aki a szünetekben mindig más pasi ölében ült, vagy a haját vasalta és folyamatosan a délutánjait tervezte az egyik szórakozóhelyen. Akkor sokat gondoltam arra, hogy ő milyen népszerű, milyen jó lehet nekiés bárcsak olyan lennék mint ő. Pár év elteltével rájöttem, hogy semmi irigylésre méltó nincs a csajban. Ő azóta sem tudott kialakítani egy tartós kapcsolatot és a sok bulizással is csak azt érte el, hogy egy kisboltban pénztáros. Én most ünnepeltem a férjemmel a 4. házassági évfordulónkat, tervezzük a családot és genetikusnak tanulok mellette.

Ezzel nem azt akartam kifejezni, hogy rossz ember lennél, hanem azt, hogy a tinik önbizalomhiányból fakadó mások imádás és utánzása egy olyan dolog ami megszűnik a huszas évek kezdetére.

Azt tanácsolom, hogy a "menő csaj" helyett próbálj meg a magabiztosságoddal, kedvességgel és teljesítményeddel kitűnni.

2017. dec. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2017. dec. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttetek.
2017. dec. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt egy ilyen csaj a suliban, tök szép volt, minden fiú őt bámulta, mindenki vele akart összejönni. Akkor még szerencsére nem volt fb meg ilyen szrok, csak mobil, az is éppen csak, szóval nem volt virtuális élet, csak igazi.

Egy ideig barátkoztam is a lánnyal de érettségi előtt már nem mert rájöttem, hogy üres és unalmas. Csak úgy van, vonaglik, nevetgél de semmi értelmeset vagy érdekeset nem mond. Régi osztálytársaktól tudom, hogy volt egy csomó pasija, már elvált, van 2 gyerek egy családos pasitól....

A gimis népszerűség nem jelent semmit, hogy most már nem vagy a középpont az azt jelenti, hogy már nem vagy te sem gyerek, és a hódolóid is felnőttek.

2017. dec. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a gimiben elég ha szép vagy.

Hosszu haj nagyobb cici segge és szép arc.

Ja és ha követed a divatot. A középiskolák szintje kB ez.


Egyetemen viszont azért már sok esetben bizonyos intellektussal rendelkező emberek vannak akiknek nem az számít hogy te most ck s bugyit veszel fel vagy kínait hanem hogy milyen társaság vagy és valljuk be a nagyon népszerű középsulis emberek nagy része nem lesz nagyon jó társaság "magasabb" értelmi körökben.

2017. dec. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért igen, hogy nem "fejlődtél". Meg kell újulni folyamatosan. Fejlődni kell a világgal, már persze ha a népszerűségre hajt az ember. Gimiben még annyira nem, de később igen. De ne a párkapcsolatra kend a dolgot. Tedd fel a kérdést magadnak, mit tettél meg, hogy fejlődjél és ezzel fenntartsd a népszerűséged. Maga a szépség, meg instát a követők meg likeok valójában nem elég. Nem feltétlen kell, hogy magadról kell szóljon ez az egész fejlődés (szóval, ha befested más színre a hajad az nem elég), hanem hogy tegyél valamit.
2017. dec. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Valószínű elhíztál. Mond meg őszintén , nem lett egy kicsit vastagabb a combod ?
2017. dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Mintha én írtam volna.

Rengeteg barátom volt anno, most pedig egy kezemen meg tudom számolni.

De én úgy gondolom, hogy ez nem rossz dolog, inkább legyen kevesebb, de igazi, őszinte kapcsolat legyen.

Amikor több tucat barátom volt , akkor simán cserben hagytak ha nem ment minden jól, segítségre vagy támogatásra lett volna szükségem.

De ez fordítva is így volt, bulizni, szórakozni jók voltak, de sima hétköznapokon a problémájukkal foglalkozni már nem volt kedvem.

A mostani barátaimnál viszont tényleg jóban-rosszban dolog megy, nem csak kihasználjuk egymást.

Változunk, lekopnak idővel az emberek, nem mindenki marad mellettünk.

Szerintem ne aggódj ezen. Foglalkozz a pároddal és az egyetemi ismerőseiddel, ha vannak jók.:)

Ha nem, akkor majd a munkahelyen, simán találsz majd barátokat.

Ne aggódd túl.

Akik nem maradtak melletted az évek során, azoknak oka van, nem kell szomorkodni.

2017. dec. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Régi lemez vagy már...
2017. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Az én fogalom szótáramban már rég nincs olyan, hogy menő/népszerű. Régen a középiskolámban is gúnyosan néztek arra aki a "menő" kifejezést használta. Gyakrabban használják az olyan pozitív fogalmakat, mint "szép, barátságos, intelligens, jómodorú, jólszocializást, tehetséges", stb. Ez a "népszerű" elég ákombákom szó, mégis mitől lesz érdekelt, figyelemfelkeltő valaki.. Nincs olyan, hogy "népszerű személyiség" , mert az emberek érdeklődési köre időről-időre változik.
2017. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!