Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől érzem így magam?

Mitől érzem így magam?

Figyelt kérdés
Gyakran olyan érzésem van, mintha ami történik, azt csak álmodom. Vagy mintha én nem is én lennék. Ez elég hülyén "hangzik", de ez kb így van.

2017. dec. 9. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Kezdesz rájönni az igazságra.
2017. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TR75 ***** válasza:
Ez olyasminak hangzik, mint a deperszonalizáció/derealizáció.
2017. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Már többször éreztem úgy, mintha egy álomban lennék, tompák a külső ingerek, de mindent érzek, látok, hallok. Mintha el lennék veszve saját magamban.
2017. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező,mert semmi nem létezik,ami körülvesz bennünket. Ez csak egy mátrix.
2017. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 pontosan.
2017. dec. 9. 22:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Elsőre nekem is a deperszonalizációs zavar jutott eszembe. Bár az elég ritka.
2017. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is észreveszem ezt az utóbbi időben, bár nem a külső ingerek tompaságában. Inkább, hogy olyan lehetetlen, hogy ott vagyok, ahol vagyok. Egyébként pár napja láttam egy hasonló kérdést(direkt elkezdtem keresni, de nem leltem). Szóval a mitőlt feltétlen nem tudom, de fura
2017. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TR75 ***** válasza:
Igazából a deperszonalizáció nem olyan ritka dolog, de a legtöbbször rövid ideig tart, és csak egyszer-kétszer fordul elő egy ember életében. Szóval mire meg tudná magában fogalmazni, már el is múlt. Társulhat sok dologgal, amik miatt nem is annyira feltűnő.
2017. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából, ha ezzel kapcsolatban látok kérdéseket, vagy témákat elgondolkodok azon, hogy, hol is vagyok, hogyan van ez az egész világ. Mi van a levegőn túl.

Egyszerűen nem értem, hogy hogy működik ez az egész világegyetem.

2017. dec. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!