Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy túl éljem...

Mit csináljak, hogy túl éljem a szülinapom?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm a szülinapomat apám miatt, mindig sírok szülinapomkor, viszont most meg tartotta pár haverom és a barátom a szülinapomat. Nagyon örültem neki, de az este végén megint sírásban törtem ki. Anyámék biztosan megakarják tartani és hallani sem akarnak róla, hogy nem tartom meg, hiszen a 18. szülinapom. Mit csináljak, hogy ne sírjak?

2017. dec. 10. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szedd ossze magd, fszert sírsz. Felnőtt lettél, a sírás nem old meg semmit.
2017. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy ilyen sok embernek fontos vagy. a múltat, a rossz dolgokat zárd le, és annak örülj, hogy ennyien itt vannak Veled, számon tartják a születésnapodat, és számukra alap, hogy megünnepelnek Téged!:)
2017. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Isten éltessen, gondolj arra, hogy van kivel ünnepelned. Velem nagyon elbánt az élet, 4 éve sajnos már nem ünneplem, az egyik legszomorúbb nap a kalendáriumomban.
2017. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért sírsz? Mit tett apád?

Nekem mindig elfelejtik, szóval már ez is jó, hogy gondoltak rád. :)

2017. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek
2019. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!