Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek az elkötelezödéstöl, e...

Félek az elkötelezödéstöl, e miatt egy lakás kibérlésétöl is kiráz a hideg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Külföldre jöttem dolgozni, bevált a munka, igy gondoltam szobáról lakásba szeretnék költözni mostmár. Viszont ahogy eljutottam odáig, hogy megvan melyiket szeretném és el is inditottam a folyamatot, elfogott a pánik. Többek közt attól is, hogy ha kiveszem akkor bizonyos ideig ugye "muszáj" ittmaradnom és ésapdában érzem magam ettöl. Ugyanez az eset amúgy akkor is, amikor párkapcsolatravlenne lehetöség. Mindentöl menekülök, ami lekötne. Miért lehet ez és mit tehetek ellene?
2017. dec. 11. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szobáknál is gyakran van minimum bérlési idő, szerintem maradj ott, ahol vagy, ezt jól kifogtad.
2017. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, de annyira utáltam igénytelen idegenekkel együtt élni, hogy egy idő után mégis erőt vettem magamon és átköltöztem saját házba. Még akkor is pánikoltam, amikor már nálam voltak a kulcsok, de 1 évre szólt a szerződés és már több mint a fele letelt, és idő közben meg is szerettem ezt a lakást, úgyhogy csak akkor megyek el innen, ha találok ugyanennyi vagy kevesebb pénzért jobbat. Ha neked nem baj, hogy idegenekkel laksz együtt, akkor szerencsés helyzetben vagy, mert dönthetsz úgy, hogy mégis maradsz a szobában, de nekem tényleg az egészségem kezdett rámenni a sok stressz miatt, amit a lakótársak okoztak, és sokkal jobb lett, miután külön költöztem.
2017. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!