Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Jó ez a klíma? Valakinek van...

Jó ez a klíma? Valakinek van ilyen?

Figyelt kérdés

Whirlpool SPIW-412L ilyen típusú klímát tervezek vásárolni. Vegyes vélemények vannak, leginkább az érdekel, hogy hangos-e a termék. Leírásában beltéri max 40 db, kültéri max 50 db.

Otthoni használatra kell, semmit extra igény nincsen.



2017. nov. 7. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem ismerem. Nekünk ilyen van,

[link] több is a házban, ez szerintem nagyon jó, tapasztaltam. Nyáron jól hűt, folyamatosan tartja a hőfokot, most pedig pillanatok alatt befűt, gázt még alig használok. Ja, és kifejezetten halk.

2017. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A klimaszerelőm mindenáron ezt a márkát akarta beszerelni . Erre esküdözött kb két éve tavasszal. A pontos tipust nem tudom már. De akkor még ilyen akciók nem voltak. 185 ezer lett volna. Hát sokaltam. Akkor Elektroluxot találtam 135 ért. Pont ugyan olyan jót mint a szerelő ajánlott. Így az álltalam vásároltat rakta be. Ami fontos nézd meg a tulajdonságait. Ha fűteni is akarsz vele azt is nézd hogy azis A + os legyen legalább. Ha nembakkor mindegy. Én ha most vennék megvenném mert olcsó és jó márka nem egy gagyi. Én csak hűtésre használom.
2017. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nézd meg az LG-t ées a SAMSUNG-ot is. Sajnos a klíma már beépített költség. Ugyan nincs kötelező műszakija , de már kemény (kötelező) előírásai vannak.
2017. nov. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Van 2is, középkategória alsó szintjébe helyezném a ranglistán.

Ha nem 0-24 megy a klíma, hanem csak napi 1-2 órát, és inkább hűtésre használod(hozzáteszem, fűtéskiegészítésnek is megfelel, enyhébb időben) akkor tökéletes!

Ha többet megy napi 2-3 óránál + kizárólag klímával fűtenél akkor valami Japán márkát ajánlok mint pl: Daikin stb.

2018. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!