Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kell tudatosan álmodni...

Hogy kell tudatosan álmodni egyszerűen?

Figyelt kérdés
Olvasgattam róla de elég bonyolultnak tűnik számomra. Ha valaki esetleg tud az kérlek írja le hogyan

2017. dec. 11. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyan kell tudatosan álmodni egyszerűen? Sehogy! Az, hogy irányítani tudd az álmaid, az egy nagyon hosszú út végének befejeztével válik csak elérhetővé. Hülyén hangzik, de "gyakorolni kell". Egyébként az a kulcsa, ha álmodban is tudatában tudsz maradni annak, hogy "ez csak egy álom" - és itt tudod majd átvenni az irányítást. Hiszen ezen a ponton megteszed majd azt a felfedezést, hogy ez a TE álmod, és ÚGY ALAKÍTOD, AHOGYAN TE AKAROD. Sajnos egyáltalán nem lesz könnyű, ez nem olyasmi, ami pár hét alatt megtanulható lenne.
2017. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem:) köszi szépen
2017. dec. 11. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Én őszintén szurkolok neked! :) Koncentráció kell és tudatosság. Menni fog! ;)
2017. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!