Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarok megfelelni egy...

Miért akarok megfelelni egy számomra érdektelen embernek?

Figyelt kérdés

Idősebb vagyok, családom van, ő a sikernek él. Soha nem volt egy az értékrendünk. Nem, nem akarok tőle semmit. Még tudat alatt sem. Számomra ő nem férfi. A barátnőjét nagyon szeretem. A mai napig nem értem, hogyan tud egy ilyen barommal együtt élni.

Miért idegesít ennyire? Én már rég lediplomáztam. Ő, plusz még pár ismerős most jár fősulira és nyomják magukat mennyire menők.


2017. dec. 12. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan honnan a búbánatos varázsgömbből tudja egy vadidegen ember, hogy te mit miért érzel??
2017. dec. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A főkérdés és a magyarázat között hol az összefüggés?
2017. dec. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért van bennem megfelelni vágyás olyan emberek iránt, akik abszolút nem jelentenek semmit az életemben. Az ő lájkukat várom egy posztomhoz, az ő elismerő szavaikat, hogy jobb legyek náluk. De nem értem miért? Nem közeli barátok. Max haverok, vagy volt sulitársak.
2017. dec. 12. 04:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert önbizalomhiányod van és megfelelési kényszered.
2017. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De miért nem azoknak akarok megfelelni, akik normális, jófej emberek?

Vagy akik közel állnak hozzám?

2017. dec. 12. 09:08
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Egyszerū. Mert õk valòszínūleg rendesebbek veled, s nem érzel megfelelési kényszert az iránt aki elfogad, csak azok iránt, akik éreztetik, hogy nem vagy elég.

Szerintem értelmetlen kérdés, elõször is mivel kellene “megfelelj” azoknak, akik elfogadnak? Épp az a lényeg, hogy nekik nem kell megfelelj, mert nekik nincsenek veled szemben elvárásaik.

2017. dec. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!