Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Haldokló ismerősömet látogatom...

Haldokló ismerősömet látogatom hetente egyszer. Kifogytam a beszéd témából. Adjatok ötleteket, mert nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
Eleinte még otthon volt, a körülményekhez képest jól volt. Járt kelt a lakásban és a környéken. Nemrég bekerült kórházba és a legutóbbi találkozásnál már nem volt teljesen magánál. Még lehetett vele beszélgetni, de néha nem tudta hol van, zsömlének nézett egy műanyag dobozt...stb. Hamar elfárad, nehezen tudja a szavakat formálni. Azóta csak romlott a helyzet. Tudja, hogy halálos beteg, de ez nem téma. Vígasztaló dolgokat nem tudok mondani neki, mert egyszerűen nincs mit. Mellhártya daganata van. Fullad, fájdalmai vannak. Segítsetek ha megyek hozzá megint mit csináljak? Nem ülhetek csendben és foghatom a kezét, mert lehet ő még reménykedik. Magamról sem tudom mit mesélhetnék vagy bármiről. Ha az ember súlyos bajjal kórházban van valahogy nem érdekli a külvilág. Segítsetek mert nagyon nehéz és szeretnék a végéig kitartani mellette.
2017. dec. 12. 12:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen továbbra is a felolvasást javasolnám, és így ott lennél mellette, de mégsem csak a csend töltené ki a teret.
2017. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ezt már 3 hónappal ezelőtt sem akarta amikor még szellemileg tökéletes állapotban volt. Felolvasás nem jó.
2017. dec. 14. 20:23
 13/21 anonim ***** válasza:
Ő valójában azt képzeli, hogy meggyógyul?
2017. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. De közben a kérdés aktualitását vesztette mert én is bekerültem ugyan abba a kórházba csak másik épületbe. Tegnap még le tudtam menni hozzá pár percre de holnap műtenek, így félek többet már nem fogunk találkozni mert mire elhahyjatom az ágyat addigra már lehet ő nem lesz. ☹
2017. dec. 21. 03:33
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. De közben a kérdés aktualitását vesztette mert én is bekerültem ugyan abba a kórházba csak másik épületbe. Tegnap még le tudtam menni hozzá pár percre de holnap műtenek, így félek többet már nem fogunk találkozni mert mire elhagyhatom az ágyat addigra már lehet ő nem lesz. ☹
2017. dec. 21. 03:33
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. De közben a kérdés aktualitását vesztette mert én is bekerültem ugyan abba a kórházba csak másik épületbe. Tegnap még le tudtam menni hozzá pár percre de holnap műtenek, így félek többet már nem fogunk találkozni mert mire elhahyjatom az ágyat addigra már lehet ő nem lesz. ☹
2017. dec. 21. 03:33
 17/21 anonim ***** válasza:
Jobbulást Kérdező! Erőt és egészséget kívánok!
2017. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már otthon.....holnap megyek kontrollra és ha rendben lesz minden akkor beteglátogatóba is. Most lesz miről mesélni.......😕
2017. dec. 28. 12:04
 19/21 anonim ***** válasza:
Jobbulást neked!
2017. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Tegnap még tudtunk pár percre találkozni de már haldoklott. 😢 Az éjjel meghalt. 😢 köszönöm a segítő válaszokat.....
2017. dec. 30. 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!