Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Családom van, de magányos...

Családom van, de magányos vagyok. Más is érez így? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Egyszerű a képlet, férjem hajnalban elmegy itthonról, mire a gyerekek alszanak, ő is alszik. Néha több hét is eltelik együtt töltött este nélkül. EZeken a körülményeken jelenleg nem tudunk változtatni, viszont így kihűl a kapcsolatunk teljesen. Én nagyon magányos vagyok, de nyilván ő sem kapja meg azt, ami teljesebbé tehetné az életét, mint házas emberét.


El vagyok keseredve, nem akarom elfogadni, hogy ennyi lett volna.


Mi a megoldás?


2017. dec. 12. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
VELE, beszélgettél már erről?
2017. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
természetesen, rengetegszer. Fáradt, elalszik, nem tehet róla. Ezt mondja, és nyilván így is van....
2017. dec. 12. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
A megoldás, olyan jól fizető állást keresni, ami megfelelő szabadidőt és elegendő fizetést is biztosít.
2017. dec. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, abszolút egyetértünk, a férjemnek van is egy álma sajá vállalkozásról, amit én maximálisan támogatok is, a megvalósítása azonban nem megy egyik napról a másikra, a jelenlegi munkahelye ebben az áthidaló időszakban jelent biztos jövedelmet.


Egyébként nem a szabadidő a kevés ("csak" 8-9 órát dolgozik naponta), hanem fizikailag kimerítő nagyon a munkája, pláne a hajnalban keléssel együtt.

2017. dec. 13. 08:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát sok sikert a leendő vállalkozáshoz. Én és a testvérem is ebben látjuk a kiutat, a 0-ról kezdünk.
2017. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!