Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, bezárkóztam,...

Magányos vagyok, bezárkóztam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pedig úgy érzem, hogy alapvetően stimmelnek a dolgok, sokat dolgozok, elismernek a munkámban.. Nem érzem magamat azonban tömegembernek, nem is vagyok az, kicsit nehezebben oldódok fel, ha nehezebb a helyzet (mondjuk amikor úgy érzem tétje van) szorongok.. Az éjszakai bulizás már nem az én világom.. Szinte minden hozzátartozóm meghalt, a testvéremmel sem tartom a kapcsolatot. Netes párkeresőn rajta vagyok, de a helyes csajok nem írnak vissza, úgyhogy ez inkább felesleges idő, energia, inkább személyesen kellene.. Ha meg személyesen szimpatikus valaki, akkor meg, ha komolyra szeretném venni a dolgokat, elhajtanak, hogy "maradjunk barátok". Lehet, hogy változnom kell. Hogy lehet így mondjuk egy 30 körüli társat találni??


38F.



2015. máj. 23. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

20 éves fiú vagyok és valahogy úgy érzem, hogy én is pont affelé haladok amiben te jelenleg élsz. Ha gondolod írj és beszélhetnénk, talán még hasonlítunk is... jó lenne valaki olyannal beszélni aki meg tud érteni mert a saját korosztályomban nem igazán találok :S

2015. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El kell járni, emberek között kell lenni minél többet. Valami hobbit felvenni, társasutazásra menni, vagy próbára teheted azt a fajta társkeresést, ami már annyi sikert szült. Valahogy úgy van, hogy a szinglik elmennek egy helyre, és mindenkivel, mondjuk 5-10 emberrel egymás után beszélgetnek 5-10 percet. Félrevonulva, csendes szobában. Utána meg lehet mondani ki volt szimpatikus, és ha egy férfi és nő is egymásnak kölcsönösen szimpatikusat adott, akkor összesítés után megadják a mobilszámot, vagy valami ilyesmi.

Ez fizetős asszem, és sokan egyszerűen csak bátortalanok hozzá, pedig ez a legsikeresebb módja a társkeresőknek.

2015. máj. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Irhatsz nekem is, en is kisse zarkozott vagyok, spanolhatnank ;-)
2015. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!