Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik olyan ünnep amikor a...

Létezik olyan ünnep amikor a magányos emberek kevésbé érezhetik magukat magányosan?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi az és mikor tartják?

2016. jan. 1. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs olyan. ünnepkor felerödödik a magány
2016. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok ilyenről. Ünnepelni a körülöttünk élő emberekkel szoktunk.

Új hagyomány: csinálni kell egy ünnepet magányos embereknek.

2016. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én senkit nem akarok megbántani, viszont én is baromi szarul vagyok lelkileg, senkim nincs és nem is lesz, egyedül leszek örökre, mégsem nyafogok és sírok itt az oldalon, hogy jaj, de nagyon rossz nekem és valaki segítsen. Ez van, el kell fogadni és kész. Hát aztán? Az ember társas lény? Igen, de tud alkalmazkodni, ugyanis ezért nem haltunk ki. Mindenki, akire vonatkozik az hagyja abba a nyávogást és sírást, álljon talpra, nézzen szembe a tényekkel, ne reménykedjen, csak éljen. És ennyi.


Amennyiben a kérdés nem önsajnálatról szól, akkor is igaz, amit mondottam, csak akkor elnézést, kedves kérdező, hogy nem válaszoltam a kérdésedre.

2016. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez. Néhány éve karácsony előtt, amikor új voltam a munkahelyen kérdezték, hogy mit csinálok karácsonykor. Hát mondtam, hogy otthon leszek egyedül. A következő kérdés az volt, hogy miért nem megyek a szüleimhez. Mondtam, hogy meghaltak már. Aztán mindenki szomorú arcot vágott és az élet ment tovább.
2016. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
SűrítettLevegő Lany vagy,,,úgy érzem!
2016. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem önsajnáltatás volt :)

Csak olvastam hogy asszem Kínában van olyan ünnep hogy "szinglik hete" (ha jól tudom), és onnan jött hogy van-e valami hasonló itt :)

2016. jan. 1. 17:27
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha egy magányos ember elmegy egy köztéri rendezvényre, ott bármi lehet: ha nyitott, akkor megtalálhatja a párját. De ha elmegy egy kávézóba egy jó kávét inni, vagy csak olvasni, ott is jól érezheti magát (ünnep lehet az is), megint rajta múlik sok minden.
2016. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsetlenek......
2016. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!