Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha magányos vagyok, akkor az...

Ha magányos vagyok, akkor az jó megoldás, hogy bemegyek egyedül 20-ai fesztiválra, és megiszok egy üveg bort, és várom, hogy valaki megszólítson?

Figyelt kérdés
22f
2014. aug. 17. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ez jó megoldás arra, hogy magányos maradj.
2014. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi, ez most nagy segítség volt! -.-

én nem ismerkedhetek ilyen állapotban, csak elijeszteném az embereket.. muszáj várnom, hogy valaki velem akarjon ismerkedni.

2014. aug. 17. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Fesztiválokra, rendezvényekre 90%-ban nem egyedül mennek az emberek.

2. Magányos emberek valahogy nem szeretnek más magányos emberekkel barátkozni, a többiek meg társasággal mennek.

3. Senki nem fog csak úgy odamenni egy részeg emberhez :D

4. Még ha nő lennél és jól néznél ki...talán.

5. Alapból egy magányos embernek olyan negatív a kisugárzása, hogy a kutya se fog a közelébe menni.

2014. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy te kérdezted hogy jó megoldás e, ne háborodj fel azon hogy mások megmondják hogy szar.
2014. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké... akkor be se megyek, és itthon iszom... megint... :'c
2014. aug. 17. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked az lenne a dolgod, hogy elmész, iszol bort és közben ha látsz lányokat egyedül vagy akár barátnőkkel, akkor odamész hozzájuk. Tudod, nemi szerepek... Ha lány lennél, működne az ötleted (vagy esetleg ha lányos a külsőd és beöltözöl lánynak).
2014. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány olyan emberről hallottál, aki csak ült a fenekén, nem csinált semmit és ebből valami haszna származott? Valószínűleg senkiről, vagy kevésről. Ha el akarsz érni valamit, akkor tenned kell érte.


Azt írod, hogy nem vagy olyan állapotban, hogy ismerkedj. Ha valaki esetleg hozzád fog közeledni, akkor már megfelelő állapotban leszel? Főleg piásan?


Neked nem ismerkedned kéne, hanem rendbe kéne tenned a gondolataidat.


Az első válaszoló vagyok.

2014. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az nem igazán megy. szerintem teljesen normálisak a gondolataim a helyzetemben. de jó... akkor kimegyek, iszok, és megpróbálok hozzácsapódni valami társasághoz :/
2014. aug. 17. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!