Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ember megérzi, hogy nincs...

Az ember megérzi, hogy nincs sok hátra az életéből?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Phh9RYOjXJo Lel Peep dalszövege: ,,Úgy érzem már nem leszek itt jövőre."

Novemben 15-én meghalt gyógyszer mérgezésben 21 évesen.


RIP.



2017. dec. 13. 13:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elütöttem: Lil*
2017. dec. 13. 13:45
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha baleset és trauma következtében hal meg valaki, szerintem nem érzi meg előre. De az köztudomású, hogy a természetes halált nem csak az állatok, hanem az emberek is megérzik, néhány órával, nappal, vagy akár héttel előre - gondolom egyéni állapot-függő.
2017. dec. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A drogtúladagolást ilyen esetben nem előre érzi, hanem előre eltervezi az ember... de egyébként igen, lehet szó ilyesmiről az emberek között, ismerek olyat, akinek az apai ágon lévő felmenői mind napra pontosan megmondták mikor halnak természetes halált.
2017. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki volt ez, de akkor ez öngyilkos lett es ezt eltervezte előre.
2017. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3%

Ja, ha egy kipingált kretén eltervezi, akkor hol itt a megérzés...ez egyszerűen egy hüle kölök volt.


Ha beteg vagy, megérezheted...

Ha közlekedsz az utcán tamponnal füledben...

2017. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kipingált kretén?

Szánalmas vagy.

2017. dec. 13. 17:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Nos, drogos, depressziós, nem volt nehéz neki megjósolni, főleg, hogy maga gondsokodott róla.
2017. dec. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

# 6


Mé, az vitathatatlanul...

A gazdák bélyegezték meg a marháikat régen...most meg a marhák magukat...

Az oviban még volt értelme az alma jelnek a ruhán s szekrényen, de láthatóan van megrekedés az agyakban...mú;)

2017. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szenes43 ***** válasza:
Aki valamilyen súlyos betegségben szenved és esetleg nagy fájdalmai is vannak annak felőrlődik a tartása és "kívánja" a halált. Aki doppingolja magát az sejti hogy két végén ég a gyertya és ezt a dalszövegben megjósolja amihez nem kell nagy jóstehetségnek lenni. Magyar költők verseiben is nyomon követhetők a saját egzaktságuk.
2017. dec. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pogibuki te nagyon buta lehetsz
2017. dec. 14. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!