Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ember megérzi, hogy nincs...

Az ember megérzi, hogy nincs sok hátra az életéből?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Phh9RYOjXJo Lel Peep dalszövege: ,,Úgy érzem már nem leszek itt jövőre."

Novemben 15-én meghalt gyógyszer mérgezésben 21 évesen.


RIP.



2017. dec. 13. 13:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 10


Látod, most sikeresen kiindultál magadból, ezzel nem tudok vitázni;)


Te is csak egy birka vagy a trendi csordában, aki a többi farát lesi menetelés közben maga előtt s az egyéniségről nem is hallott...csak arról, miként lehet cifra birka valaki.

2017. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
17%
Ebbe csak az az íróni, hogy pár tini azt mondja erre a depis szarra, h engem segít, meg vígasztal xD Aztán meg ez a homokos meg drogozik :D Az kell az élősködősnek.
2017. dec. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Utolsó én csak annyit kívánok neked,hogy a pokolban rohadj meg te kib###szott senki.Hogy mondhatsz ilyet egy olyan emberről aki nem rég hunyt el.Lemondod a zenéit meg az életvitelét mikor semmit nem tudsz róla.
2018. márc. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!