Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltál valaha gyilkosság,...

Voltál valaha gyilkosság, öngyilkosság szemtanúja?

Figyelt kérdés
Mi történt,hogyan élted meg az egész szituációt?
2017. dec. 15. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Párszor volt mindkettőben részem, az ablakba raktam ki a párnákat amikor egy bosszúból történt késelésben a válni készülő nőt halálra szurkálta a férje, ismertük is őket.

16 lehettem amikor lent bicajoztunk, és egy kosaras tűzoltó, egy mentő és két rendőrautó próbált meggyőzni egy 5. emeleti erkély korlátján ülő asszonyt hálóingben, hogy ne ugorjon, 1 óra után végül ellökte magát a korlátról, és zuhant, becsapódás az kemény volt, úgy gondolom maradandó volt a látvány, totál más mint filmen látni a legdurvább véres jeleneteket, itt a kivérzés is merőben más volt.


Biciklis gázolás is láttam, ott repült az ember szabályosan, és utána nem volt valami szép végeredmény.


Ha még gyilkosságnak számít, akkor fekete kukás zsákba betekert több napos újszülöttet is találtunk kamaszkorunkban, már eleve tele lévő kuka tetejére rádobva. Akármikor feltudom idézni a látottakat, úgy beleégett az a pár perc az agyamba.

25F

2017. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de öngyilkosjelölteket szinte naponta látok, akik lusták pár métert elgyalogolni a zebráig, vagy megvárni, míg zöldre vált a lámpa, jellemzően mindkét irányba több sávos utaknál...


Apám viszont fiatal korában mozdonyt vezetett, és volt öngyilkossági esete, amikor az ember biztosra ment, neki meg nem volt ideje megállni a vonattal, hogy megakadályozza.

2017. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Öngyilkosság volt, egy csavó a kolesz tetejéről ugrott le és placcsant szét. Nagyon durva látvány volt. Belegondolni ahogy repül ott még él és jól van (fizikálisan) aztán 5 mp múlva meg már halott.
2017. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
54%
respect mindenkinek aki átélt ilyet.
2018. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!