Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hatalmas baj lehet, tudnátok...

Hatalmas baj lehet, tudnátok segíteni? (kérdés lent)

Figyelt kérdés
Nem kezdek bele az èletem törtènetèbe , lènyeg hogy 1000 szer megalàztak , ès bàntottak , ovodàban , iskolàban , otthon . Màra egyèrtelműen depressziós vagyok , vagy rosszabb , nem tudom magam diagnosztizàlni , olyan rosszul èrzem magam nèha hogy kìvànom a halàlt, mègsem teszem meg , mert tisztàban vagyok vele h beteg az emlèm ... olyan gondolataim vannak mostanàban hogy megkeresem az ellensègeim ès leszàmolok velük , ezen is komolyan elgondolkoztam ami megijesztett , mik ezek a gondolatok ? Folytonos hangulat ingadozàsok ? Szakemberre lenne szüksègem de Angliàban dolgozom , hazamennèk de nem tudom kit keressek , nem akarok zàrt osztàlyra kerülni . Mi a tehendő ?

#magány #egyedüllét #depresszió #öngyilkosság #gyilkosság #gondolat #pszihològus #pszihiàter #màniàkus depressziò
2017. júl. 21. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Barátok? Szülők? Nincs mögötted senki? Nekik kéne ilyenkor lépni
2017. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Màr többször pròbàltam elmondani a csalàdtagjaimnak a problèmàm , magasrol leszarjàk . Szinte teljesen magànyos vagyok.
2017. júl. 21. 22:22
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Először is nyugodj meg. Az nagyon jó, hogy felismerted, hogy valami nem stimmel. Az ön és közveszélyes gondolatok önmagukban nem ártalmasak, másnak is van ilyen. Az a lényeg, hogy semmit nem tegyél ilyen irányban. Tereld el róluk a gondolataidat. Mindenképp gyere haza. Kérj valakitől ebben segítséget.
2017. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem tesznek egyből a zárt osztályra, ahhoz hozzá kell járulnod (alá kell írnod egy csomó papírt)


Szóval nyugodtan fordulj szakemberhez. Ma már nagyon fejlett az orvostudomány ezen a téren. Jó gyógyszerek vannak. Valóban tudnak segíteni.


De ha mégis zárt osztályra tennének, az sem tragédia. Attól függ, hogy fogod fel. Ha ellenkezel, lekötöznek, de ha szépen nyugodtan vagy és várod a gyógyulást, akkor olyan, mint egy hotel.


Az orvosok meg tudják gyógyítani a testet, de a léleknek is szüksége lehet orvosra. A megaláztatások megterhelnek minket, de a megbocsájtás felszabadíthat minket. Esetleg, ha lelki vezetésre lenne szükséged, felkereshetnél egy katolikus papot.


Megértem, hogy borzasztóan érzed magad, mert sokat bántottak, de hidd el, egyedül a szeretet képes megoldani a problémákat. Bocsájts meg nekik.


Igen, jó lenne, ha hazamennél. Lehet, hogy már azáltal jobban éreznéd magad. Lehet, hogy az egész csak a sok stressz miatt van.


"leszámolásra" pedig sose gondolj. Minden emberi élet szent. Nem beszélve arról, hogy a gyilkosság nagyon súlyos bűncselekmény, és remélhetőleg te sem akarod a következő húsz évedet fegyházban tölteni.

2017. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Keress egy barátot / barátnőt.
2017. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4es tiszteletben tartom a vallasod, nem bantani akarlak, de ha ezeknek az embereknek megbocsajtanek, akkor kb az olyan lenne mint ha szembe kopnem sajat magam, magam megjobban gyulolom amiert hagytam ezt nekik. 5 os ... ehez nem tudok mit hozzafuzni, butasagot irtal
2017. júl. 22. 00:16
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha szerinted butaság akkor ez van, pedig ilyen xar kedv / depresszió stb és társaira remek gyógymód, de ha nem hát nem. :)
2017. júl. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szeretnek szocializalodni, de nem tudok , szamomra es nagyon nehez, olyan mint ha megkernel egy vakot hogy olvasson.
2017. júl. 22. 00:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Te csak ne diagnosztizálj magadnak semmilyen betegséget! Nem jó..
2017. júl. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha akármilyen készítmény kell amitől jobban éreznéd magad, akkor a következőket kérdezd meg:

-A gyógynövény szakértő (pl a "füves ember")

-A Mora terápiás

-A bionom szakértő

A többségüknek van minden féle elérhetőségük és tudsz nekik írni levet.

Semmi képpen ne menj pszichiátriára, az a legrosszabb.

Ha pedig tanács kell, akkor esetleg írhatsz nekem is.

2017. júl. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!