Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy hátrány ha...

Szerintetek nagy hátrány ha az embernek nem Iphone-ja van?

Figyelt kérdés

Tudom hülyeségnek hangzik ,de észrevettem,hogy nagyon sok előnnyel jár a társadalomban,ha az ember apple terméket használ.Alapvetően sok esetben, egy nagyobb társadalmi hierarchiába ugrik fel az illető ,aki Iphone-t vesz és az emberek úgymond "felnéznek" rá.

Emellett a baráti körük is nagyobb az almásoknak és szebb barátnőjük is van a legtöbb esetben.


Nektek mi a véleményetek erről?



2017. dec. 15. 19:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Az iphone egyre csak megy ki a divatból.

Szerintem nincs értelme beruházni egyre.

2017. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sajnos én pont az ellenkezőjét látom :/.
2017. dec. 15. 19:31
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Te a gyerekekrol beszelsz, mert csak Naluk letfontossag, hogy mi milyen markas. De valojaban ez sem a gyerekeket peldazza, tehat senki nem lesz tobb attol mert apuek vettek egy jobb telefont.

iPhone nem statusszimbolum ... foleg nem annak, aki meg zsebpenzt kap a szuleitol.


Tudod mi a statusszimbolum? Ha nincs hiteled, ha a szamlaidat kitudod fizetni barmikor es ha elhagyod a iPhonodat, akkor a kovetkezo boltban tudsz venni egy ujat.

2017. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
Inkább arra számíts, ha iphone-t veszel, hogy egyes emberek mániákus módjára bizonygatni akarják majd neked, hogy mekkora szar telefonod van, de bezzeg nekik.
2017. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Az a véleményem, hogy buta vagy és sekélyes, és beteges a gondolkodásod.
2017. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

3mas Sajnos ezt nem csak gyerekeknél látni :/ Mindenesetre sok igazság van abban ,amit mondasz.


Utolsó ,azért mert leírom azt ,amit én észrevettem?

Mindenesetre rosszul értelmezed a szöveget ,ez nem a gondolkodás módom,hanem az észrevételem.

2017. dec. 15. 19:42
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"Emellett a baráti körük is nagyobb az almásoknak és szebb barátnőjük is van a legtöbb esetben." - Na erről az jut az eszembe, hogy "A víz rettenetesen káros az egészségre. Az elhalálozott emberek 100%-a fogyasztott vizet."


Elárulom Neked a nagy csodát, hogy semmiféle előnnyel, vagy hátránnyal nem jár az, hogy melyik gyártó futószalagjáról pottyant le az a készülék, amelyet használsz. Mondanom sem kell, hogy amiket fent írtál, az egy az egyben hülyeség, már bocsánat. :( (A kedvenc mondatomat ki is emeltem az elején.) Intelligens emberek nem az alapján fognak megítélni, hogy milyen gyártó által áruba bocsátott termékeket használsz. Mert remélem, olyan emberek véleménye meg nem foglalkoztatna, aki legfeljebb kisegítő iskolát végzett.

2017. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán hülyeség hogy "felnéznek" bárkire mert iPhone-ja van. Az iPhone manapság tucat telefon lett. A barátnő meg nem attól függ milyen telefonod van.
2017. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit fura ez az észrevétel. Nekem Iphone 7 van, előtte Sony volt és micsoda meglepetés, semmi nem változott. A Sony talán jobb is volt akksi szempontjából.

Felnéznek? Te miről beszélsz? Max a kisgyerekek. Kicsit beteg ez a gondolkodásmód.

2017. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy Moto G5S Plus telefonom van, és köszönöm szépen, teljes az életem így is. ;)


22/N

2017. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!