Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora hátrány az, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hátrány az, ha az embernek nagy "ronda" orra van?

Figyelt kérdés

Egészen pontosan hosszú meg széles.


És nem, nem vagyok zsidó vagy zsidó származású sem, az orrom sem kampósan nagy, hanem simán csak hosszú meg széles.


Kérlek tartózkodjatok a "nagy orr nagy szerszám" kocsmai bölcsesség elsütögetésétől is, mert ez egy baromság. (Ha így lenne normál méretű orrom lenne, ahogy a lábam is normális lenne nem ilyen bazu nagy hogy alig kapok cipőt).


Mennyire lehet ez gond ha az embernek feltűnően nagy "ronda" orra van, ami vélhetőleg csak tovább fog nőni később? ( az öregeknek bazu nagy orra van gondolom öregkorra megnő, az alkeszeknek meg "borvirágos" is lesz)


"Pölö" Cyrano vagy Gézengúz Guszti mekkora hátránnyal indulnának manapság?



#Cyrano #Quixote #kérem ön undorító #önt le kellene fejezni
2014. nov. 2. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az orr határozza meg az ember arcát, de ettől függetlenül még állhat jól valakinek.
2014. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"az orr határozza meg az ember arcát"


Hmm-hmm ez nem túl jó hír amúgy (kissé megszívtam mert nagyorrúak klánjából származom, nagyanyámnak kb. vasorra van) De a régi időkben kényszerházasságok meg ilyesmik miatt nem volt fontos - de mi lesz a mai - modern - korban?

2014. nov. 2. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Hátrány! Bazira nagy hátrány. Nekem is nagy orrom van nem széles hanem nagy, és emiatt igencsak sok negatívumban van részem.

Csak nincs pénzem megműttetni.

2014. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tény, hogy hülyeség, ez a nagy orr, nagy szerszám bölcsesség, kettőt találhatsz ki találta ki, ha nem megy megsúgom, hogy a zsidók...

Egyébként, ha tetszik, ha nem legalább akkora hátrány, mint amennyire nagy. Ha nagyon zavar menj el orvoshoz vele, nem te lennél az első ezzel a problémával.

2014. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Cyrano végül megszerezte Roxane-t,szóval annyira nem lehetett nagy hátrány.
2014. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy, de gondolkozom egy műtéten...
2014. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!