Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság minden embernek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság minden embernek számít az hogy milyen származású vagy?

Figyelt kérdés
Hátrányt jelent szerintetek ha roma származású vagy ? Én ezt nem szégyenlem hogy roma származású vagyok még ha akarnám se tudnám letagadni. Főleg így párkapcsolat esetén jelent hátrányt szerintem. De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre. Válaszokat előre is köszönöm.

2017. júl. 2. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Tesvérem, adjál má egy cigit, ne legyél má g'ci...
2017. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszönöm az építő jellegű kritikát..
2017. júl. 2. 21:26
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy számít minden embernek. Akinek viszont igen, azzal úgysem tudsz mit kezdeni, azokkal ne is foglalkozz. Aki akarja az az élőítéletek ellenére is észreveszi, hogy ugyanolyan rendes ember vagy mint bárki más. 😊
2017. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem számít, valakinek nem. Én nem szeretem a keveredést.
2017. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem van roma származású haverom is, ugyanúgy szeretem mint pl a magyar származású haverjaimat.
2017. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Többnyire azet mi magyarok nemszeretjuk a keveredést, de mindig vannak kivételek. Engem igen zavar bevallom, de mint mondtam kivételek lehetnek
2017. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Miért hátrány párkapcsolat esetén?

Ha roma vagy, valószínűleg roma párt szeretnél, nem?

2017. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én nekem mindegy. Lényeg hogy normális legyen. Nincsenek előítéleteim.
2017. júl. 2. 22:48
 9/13 anonim válasza:
29%
Én is roma vagyok és én is észre veszem, hogy sokszor megvetéssel néznek rám. Hiába vagyok jó tanuló, hiába nyertem országos olvasónaplópályázatot mikor megláttak annyit mondtak, hogy fúj ez cigány. Nem értem miért ilyen előitéletesek az emberek. A ROMÁK IS UGYAN OLYAN EMBEREK MINT A MAGYAROK!!!
2017. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Tenyleg nem megbántva senkit és nemrasszizmusbol mondva, de a romák provokálják a magyarokat. Saját viselkedésükkel és eletmodjukkal vívtak ki sajat maguknak azt hogy eloiteletsek veluk a magyarok, vagy bármilyen mas nep, például az osztrákok és nemetek sem tul szívélyesek a romákkal szemben. Van rá okuk! Megegyszer nem akaroknmegbantani senkit, kivétel akadmindig.
2017. júl. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!