Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érezhetem, hogy hamarosan...

Érezhetem, hogy hamarosan meghalok?

Figyelt kérdés
Fizikai tünetek révén...

2017. dec. 16. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja, vagy pánikbeteg vagy.:)
2017. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Vannak akik megérzik, hogy meghalnak. Például Hófehérke az egyik feldolgozásban mondta: "-Oh! Meghalok!Mindjárt meghalok!...Oh! Már meg is haltam." Na látod!
2017. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted? érezheted, hogy hamarosan meghalsz, de attól még nem lesz feltétlen igaz, vannak olyan fizikai tünetek amik könnyen kiváltanak halálfélelmet, de ettől még ezek nem minden esetben halálosak. Alapvetően, ha nem vagy nagyon öreg, vagy nem olyan az állapotod, hogy az orvosok már lemondtak rólad, akkor nem igazán van alapod sejteni, hogy mikor lesz véged. (Mondjuk ha lelőttek, vagy valami baleset után olyan súlyos sérülésed van akkor esetleg.) Alapvetően bárki meghalhat a következő órában, vagy nap,h a valami olyan történik, míg ángyon sok mindent túl lehet élni, főleg ha van orvosi segítséged, amit nem is gondolnál.
2017. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mióta érzed ezt?

Legjobb, ha felkeresed a háziorvosod, ő kivizsgál, szükség esetén pedig továbbutal a megfelelő helyre.

2017. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!