Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a baratotok haverjanak a...

Ha a baratotok haverjanak a baratnoje nem birna ( nem nyit feled ) mit tennel?

Figyelt kérdés

Lassan fel eve vagyunk egyutt a baratommal. Van egy legjobb haverja akinek kb 10 honapja van baratnoje.

En nagyon szeretek joban lenni mindenkivel,es ezert csinaltunk mar kozos mozizast,vasarlast,karacsonyi vasarozast igy 4en,de a csaj valamiert nem akar nyitni felem. De semennyire. Engem ez iszonyuan bant mert en szeretek mindenkivel joban lenni. Ez ido alatt egy mondatot nem intezett meg felem,es legutobb eleg kellemetlen is volt a dolog,mert a baratjaval igy otthagytak minket,es furcsan viselkedtek. Nekem baromi kellemetlen volt ez az egesz.

Baratom szerint csak zarkozott a lany,de ezzel az a baj hogy en is az vagyok. Marmint ha kezdemenyez valaki akkor nem,de en nem vagyok a kezdemenyezo tipus. Nem tudok az lenni. Ha latom hogy ot nem erdeklem akkor nem eroltetem.

Es szerintem en jottem uj tarsasagba,eleg szar igy programokat csinalni. Szarul esik. Tok jo lenne ha mi lanyok ellennenk.

Mikor ugy volt hogy meg egy filmet megnezunk igy negyen,akkor iszonyu kinosan akartak magukat kihuzni alola. Nekem legalabbis igy jott le,aztan lehet felre ertelmezem.

Ti mit tennetek?

Baratom most ment el meccsre a haverjaval meg a baratnojevel,de en igy nem akarok menni mert baratomek jatszanak,mi meg majd ulunk egymas mellett csendben mert mindketten csendesek vagyunk?

Baratom szerint exevel joban voltak,es van egy olyan sejtesem is hogy mivel exevel (baratom exe) vitam volt ( folyton cseszegetett,zaklatott es beolvastam neki ) ezert lehet emiatt van ez a dolog. Vagy nem tudom. Lehet tulgondolom.

Szar erzes.....

21/L


2017. dec. 17. 18:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Valaki?
2017. dec. 17. 19:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Senki?
2017. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez k**rva hasznos valasz volt 👏🏻 Koszi
2017. dec. 17. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne feltétlenül jóban lennetek? Szerintem nagyon ritka, ha a párok mindkét fele barát és barátnő. Én elvagyok a párom haverjainak az élettársaival, de megtartjuk a tisztes tavolságot, nem a barátnőim, nem keresem őket csak úgy és ők sem engem. Nem látok ebben semmi borzasztóan rosszat.
2017. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Barát haverjának barátnője"? Több, mint két lépésre van a kapcsolati hálódban, én az ilyen embereknek a nevét sem jegyzem meg. :P Aggódjon ezen a pasid meg a haverja, ők vannak félúton.
2017. dec. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Én vagyok az apád unokaöccsének az unokabátyjának a régi szobatársa."
2017. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!