Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félelmetesen viselkedett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félelmetesen viselkedett a férfi a randin, ti mire vélnétek ezt? Lehet, hogy őrült? Adnátok neki meg egy esélyt?

Figyelt kérdés

Friss ismeretség, első randink volt ma, és részemről valószínűleg az utolsó is egyben.

Egy csendes kis bárban voltunk, a sarok kanapén ültünk. A bárpult ezt pont takarja, csak a szemben lévő sarok kanapéról van ide direkt rálátás, de az többnyire üres volt.

Nagyon jól indult minden, kellemesen elbeszélgettünk, elcsattant egy csók is (Nem az az érzelmektől túlfűtött, inkább egy olyan apró, első randihoz illő). Aztán egyszer csak, kb minden előzmény nélkül, benyúlt a nadrágomba. Azonnal kivettem a kezét és mondtam neki, hogy ezt azonnal hagyja abba, mire azt mondta, hogy tudja, hogy én is akarom őt, meg nagyon kíván. Elkezdtem mondani neki, hogy egyrészt nem így képzelek el egy első randit, másrészt egy nyilvános helyen vagyunk és ne hozzon szégyenbe, erre befogta a számat, elég erősen, és olyan szigorúan, tekintélyt parancsolóan nézett rám. Nagyon szép szemei vannak, már ez elején beléjük szerettem, de az a nézés megijesztett, nehéz így körülírni, olyan uralkodó, hatalmaskodó volt, vagy nem is tudom. Nagyon rosszul éreztem magam. Mondtam neki, hogy nem normális és elmegyek, tök kellemetlen volt az egész szituáció és meg én szégyelltem magam.

Azóta mindenesetre ostromol a bocsánatkérő üzenetekkel, meg mondogatja, hogy ő nem ilyen, csak hirtelen nem tudott parancsolni a vágyainak, nem szeretne elveszíteni, adják neki még egy esélyt és bebizonyítja, hogy milyen is valójában stb.

De én ma eléggé megijedtem tőle, és kevésbé attól, hogy benyult a nadragomba, mint attól, ahogy befogta a számat utána.

Szerintetek ez mennyire normális?

Azt hozzátenném, hogy alkohol alig volt benne, színjózanon tett mindent.

Szimpatikus volt nagyon, alig vártam a mai estét, álmomban sem gondoltam volna, hogy így alakul.

Én 27, ő 30.


2017. nov. 4. 23:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%

Ha ezek után még esélyt adsz, akkor a sztorid nem szeretném itt viszont látni. Nem, nem normális.

31/f

2017. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Uraim, íme a női logika:


"Félelmetesen viselkedett", "Lehet, hogy őrült?", "befogta a számat, elég erősen", "Nagyon rosszul éreztem magam", "nem normális", "tök kellemetlen"


És mi a kérdése ezek után? Na miiiii??? Kitaláljátok?


Hát hogy "Adnátok neki meg egy esélyt?"!!! Mert mi mást?


Kész.


Végem.


Felmondom az internetelőfizetésem.

2017. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Olyan cuki, meg szép szeme van, úgyis megbocsátasz neki, pár hónap múlva megkérdezed, hogy "Miért ver a párom? Szerintetek elhagyjam?".
2017. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
kAMU indulatokat felkorbácsolandó kérdéske...
2017. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Pont azért, hogy az ilyen 43%-ak hisztizhessenek...
2017. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem kérdés, hogy nem lenne második randi.
2017. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Inkább csak ki akartam írni magamból így név nélkül, és meghallgatni a véleményeket...amúgy természetesen teljesen igazatok van. Én is úgy kezdtem, hogy részemről az utolsó randi. A. "valószínű" szó igazából felesleges..
2017. nov. 4. 23:24
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
tiszta szürke 50...
2017. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem hatásvadász fikció...


- Akkor nagyon sajnállak,hogy ilyesmit kellett átélned.

Tanulj és okulj belőle,legyél ovatosabb -első randin

én láthatóbb helyre ülnék...

2017. nov. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Tanulság:

-Legközelebb ne valami eldugottabb részre ülj a lovagoddal.

-Még a neten tudakold ki,milyen ember is valójában,célzott kérdésekkel.Ami neked fontos,arról kérdezd ki,pl. kutya-macska ellentét,mit gondol az ellentáborról,stb. Lehet,akármi mással behelyettesíteni,amivel a véleményét kéred ki valami megosztó dologról.Mivel úgysincs tétje,könnyen kibukik az igazi énje.

2017. nov. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!