Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A lányok miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem tudják nyíltan és őszintén elmondani, hogy éppen mi a szitu, ha a másik fél így nyitott és így is viselkedett végig, mi értelme a szó nélküli sunnyogásnak?

Figyelt kérdés

Elég gyakran tapasztalom ezt, de most csak egy példát ragadnék ki.

Volt egy 18 éves lány ismerősöm. Idén márciusban kezdtünk beszélgetni, személyes kontaktus addig egyszer volt futólag.

Eleinte még random dolgokról beszélgettünk ki mit csinál, stb. Elmondta, hogy van egy 4 éves kapcsolata, minden happy, a szokásos. Egyszer teljesen váratlanul közöltem, hogy ha ő is benne van akkor lefeküdnék vele mert eléggé bejön. Nem zárkózott el az ötlettől, picit beszélgettünk erről-arról még majd elkértem a számát, megadta, felhívtam és ott beszélgettünk picit szexről és egyebekről. Mondtam, hogy komoly kapcsolatot nem keresek meg amúgy is van barátja.

Egy hét múlva ismét felhívtam, hogy mit szólna, ha most így random összefutnánk az első igazi találkozónkra este 11 után. :D Én is későn értem haza a munkából, de úgy voltam vele, miért ne. Elmondta hol lakik, odamentem majd sétáltunk és dumáltunk picit. Meglepett, hogy élőben sokkal jobban néz ki mint a képeken, vékony, sportos, nagyon szép arc és meglepően közvetlen. Közben hívták a szülei, hogy mégis hová tűnt merthogy nincs otthon és fél 1 van. Mondta, hogy mennie kell, de azért rámozdultam. Csók, simogatás, stb volt, de eljöttem mert láttam, hogy zavarban van és siet. Persze pont akkor kezdett szakadni az eső szóval jöhettem haza éjjel gyalog teljesen bőrig ázva... :D

Úgy egy hét múlva gondoltam egyet és elindultam felé így teljesen random. Felhívtam amikor már majdnem ott voltam, hogy nincs-e kedve lejönni dumálni, stb. Lejött, sétáltattuk picit a kutyáját, egy órát beszélgettünk majd ismét nem tudta eldönteni, hogy mit akar. Kezembe vettem a dolgot és mondtam, hogy miért nem megyünk fel hozzá értelemszerűen nem tévézni. Felmentünk, de nem akart még beiinvitálni mert mi van, ha a szülei rajta kapják ezért a lépcsőházban estünk túl a pettingen, de a lépcső olyan kényelmetlen volt, hogy ott biztosan nehezen ment volna bármit csinálni. Meg, ha valami éjjeli bagoly épp akkor jön ki a lakásból és első amit lát, hogy a szomszéd lányt dugják a lépcsőn megint nem lett volna szerencsés.

Szóval belopóztunk hozzá, túl is estünk a dolgon, de már eléggé fáradtak voltunk mindketten, azért eléggé jó volt. Őt mondjuk zavarta, hogy én dohányzom és érződik rajtam szóval a csókolózás nem volt épp a kedvence ahogy utólag elmondta. Ott is aludtam vele, reggel jöttem el mert nekem is dolgoznom kellett.


Az érdekes rész, hogy még reggel írta, hogy jól érezte magát és ne bánkódjak, hogy így esett a dolog mert neki is jó volt. Én is írtam neki egy kissé pikánsabb hangvételű üzenetet majd jöttem dolgozni.

Délben felhívott teljesen kiakadva, hogy a barátja beleolvasott az üzeneteibe és szakított meg, hogy ez az én hibám (bár már előttem 9 másik férfival csalta meg a barátját...). Kitaláltunk egy mesét, hogy nem is történt semmi, blablabla, hogy megnyugodjon a barátja bár nem értettem miért nekem kell összesöpörni a sz*rt amit nem én raktam oda. Fejemhez vágta, hogy vissza sem kellett volna jelölnie engem még anno, stb. Jóformán tényleg csak azt nem, hogy én vagyok a megtestesült gonoszság.

Utána még beszélgettünk, de éreztem, hogy már jóval távolságtartóbb, nem valami közlékeny vagy épp sosincs ideje. Hagytam egy picit, de néha írtam neki, hogy épp mi van vele. Mondta, hogy ő csak barátként tud kezelni és találkozhatunk meg beszélhetünk továbbra is, de nem szeretné megint megcsalni a barátját mert épphogy vissza tudta könyörögni magát. Tiszta sor, elfogadtam mert tényleg nagyon cuki lány volt és a társasága is. Utolsó üzenetében még azt írta, hogy talizhatunk, ha visszajön meg írjak nyugodtan.

Most meg látom, hogy már ki vagyok neki törölve az ismerősei közül. Oké, nem egy nagy érvágás, mindketten tudtuk, hogy több nem nagyon lehet belőle, én sem áltattam semmivel bár alkalmi szexpartnernek valóban el tudtam volna képzelni. Mivel ő nem így állt hozzá ezért elfogadtam, gondoltam akkor marad, hogy néha talizunk és dumálunk.


Szóval nem igazán értem, hogy miért nem mondta ki egyértelműen, hogy ennyi volt, csak egy éjszaka és hagyjam békén. Fel is hívhatott volna, hogy ne keressem többé, tényleg nem akart többet még beszélgetni sem. Az is szarul esett volna valamennyire, de jobban szeretem nyíltan hallani.

Szóval nem értem miért így kezelik az ügyeiket a mai csajok. Ez csak egy példa volt, de rendszeresen ebbe botlok, hogy semmi őszinteség csak terelés és kifogásgyártás ezerrel.


2017. aug. 27. 19:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Miben változott volna a helyzet, ha ezt egyenes módon közli veled? Ugyanaz lenne a végeredmény. Akkor meg nem mindegy?
2017. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
A pasik sem szokták egyenesen megmondani, ha valami gond van, de ezt úgyis érezni szoktam és olyankor le is szarom őket. Ha valaki odavan értem, az érezteti, ha nincs, akkor meg nem mindegy? Neked is így kéne hozzáállnod...
2017. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Egy 18 éves lányról beszélünk aki ezek szerint összevissza csalja a barátját, talán most először derült ki, erre összeszarta magát és fogalma sem volt, mit hogyan csináljon. Mit vártál? :D
2017. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Na ezt azért adjuk össze:

4 éves kapcsolat, felajánlod, hogy dughatnátok, 9 másik megcsalás, majd azon háborodsz fel, hogy hogy kezeli a dolgokat.


HMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

2017. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha eleve olyannal kezdesz, aki veled .... félre, akkor szerinted reális őszinteséget várni?
2017. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igazából a többiről is tudott a barátja mert vagy kiderült vagy a lány mondta el neki, hogy "történt egy kis ballépés".


Én pedig úgy gondolom, hogy valamennyire reális őszinteséget várni. Jó, persze nem tartozott nekem semmivel csak akkor is fura ez a fajta hozzáállás. És ez nem csak erre az egy esetre vonatkozik. Rendszeresen azt veszem észre, hogy hiába nyit feléjük az ember, legyen az egy telefonszám elkérése vagy bármi hasonló. Ha már oda jutunk, hogy felhívom mikor futhatnánk össz (és itt most nem szexről van szó, hanem valóban ismerkedésről) akkor csak a kifogás meg a terelés.

2017. aug. 27. 19:56
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Szóval akkor így közel a 30-hoz sikerült befűznöd egy 18 éves csajt, és akkor ezt úgy döntöttél leközlöd a gyikes arcoknak?

Nesztek kötsögök, megdugtam egy tiniribäncot, "összejött az élet"

Ki égtem... :DD

2017. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Na, eggyel több ok, hogy szidhasd a nőket. Grat.


Btw, nem úgy volt, hogy te itt hagyod az oldalt? :D

2017. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem szokásom hencegni mert nincs is ebben túl sok minden ami egyáltalán okot adna rá.

Ha pedig sok nő itt szidalmazásnak veszi azt, hogy nem minden mozzanatukkal vagy hozzáállásukkal értek egyet amit utána kifejtek akkor sajnálom, de előbb tanuld meg, hogy mit jelent a szidalmazás pontosan.

Én mindössze a fiatal lányok gondolkodásmódjára nem találok magyarázatot, a kérdés is erre irányult.

2017. aug. 27. 20:27
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Egyébként nem olyan bonyolult, jóval egyszerűbb csendben eltűnni, mint konfrontálódni valakivel. A legtöbb ember pedig az egyszerűbb utat választja.
2017. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!