Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemi nehéz időszakot,...

Egyetemi nehéz időszakot, hogy vészeltétek át?

Figyelt kérdés
Milyen módszer segített, ha tanulási nehézségeitek voltak? Tudtátok az okát miért nem sikerült az elején?
2017. dec. 20. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy nem járok egyetemre.
2017. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak összeszorítottam a fogaimat és csináltam akkor is, ha éppen nagyon utáltam. Ez máshogy nem megy.
2017. dec. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam hogy egyszerre mindig csak egy vizsgával foglalkoztam. Nem néztem végig hogy ú még 10 vizsga van. Hanem hétfőn lesz a legközelebb akkor hétfőig csak az a tárgy volt. Nem szabad azon agyalni mennyi sok van stb.. egyszerre csak egy problémát kell megoldani és előbb utóbb elfogynak a vizsgák illetve problémák. Nincs értelme agyalni az összesen egyszerre. Mindig egyre kell koncentrálni és nem őrülsz meg.
2017. dec. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!