Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogyha mondani...

Nagyon gáz, hogyha mondani megvertek?

Figyelt kérdés
Olyan 1 hónapja történt, buliba volt egy random csávó , aki hátulról befogott satuba én meg nem tudtam kiszabadulni, gyúros gyerek, aztán elengedett tartott olyan 5-10 mp ig. Utána szóltam haveroméknak majd valahogy kibékültem a gyerekkel xD. Jól bevoltam rúgva meg hátból támadott, szerintetek ez mennyire gáz ? Ti mit tettetek volna a helyembe? És volt melltte még vagy 5 haverja, azért szóltam én is az enyémeimnek.
2017. dec. 20. 22:31
1 2
 1/11 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Ez számodra azt jelenti, hogy megvertek? Ez még verekedés sem volt! Nem volt sok balhéban részed, nemde?
2017. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Eleve nem ittam volna annyit hogy veszélynek legyek kitéve, arról nem beszélve hogy reagálni és ütni sem lehet olyankor rendesen.

Másrészt, az értelmesebbje elfogadja hogy vannak nála erősebbek(az állatvilágban is ez érvényesül), technikásabbak, annál szemtelenebb magyarázkodás nem kell amikor valaki azt mondja, nincs az az ember aki megtudná verni... Az ilyennek mindig azt mondtam az életem során hogy van, csak félsz elismerni hogy alul maradsz, és általában pont az ilyenek a kötekedősek, hangadók.

2017. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát elég megalázó volt,azért érzem úgy hogy "megvertek". És volt már nem 1 éles verekedésben részem.

Én nem kötekedtem senkivel, neki volt rossz napja vagy nem tudom , csajjal votlam lehet valami ismerőse vagy nem tudom..

2017. dec. 20. 22:46
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és én 17 ő meg vagy 20-25 éves körüli férfi volt.
2017. dec. 20. 22:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem lettél megverve. Ha én megvertelek volna, akkor a kórházban tértél volna magadhoz. Jelzem, nem vagyok verekedős, de egy 5 másodperces haveri lefogás messze nem verés.
2017. dec. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megverés, meg ha zavar is és megalázónak érzed.
2017. dec. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ezt inkább letolhatnád #metoo sztoriként, mint verekedésnek....
2017. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább az az ember volt gáz, hogy ilyeneket csinál részegen.
2017. dec. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fiatalabb reszeg sracra ratamadni HATULROL, na az a gaz. Nem valami bator legeny. En is kondizok, joval nagyobb karom van mint az atlag, viszont soha nem ereztem kesztetest arra, hogy masokat bantalmazzak. Inkabb ha feszultebb a helyzet, akkor probalok rendet rakni, elterelem az egyiket, kozben a masilnak is mutatom, hogy nyugi van, volt mar 1-2 szer ilyen ejszakai balhe. Villamoson verekedes. Le kell allitani ezeket, mielott valaki komolyabban megserul. Szoval ebben semmi gaz nincs. Egyik gyengebb masik erosebb, de ez senkit nem hatalmaz fel semmire, ez egy helyzet es kesz. Tudni kell kezelni az indulatokat.
2017. dec. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Engem két kidobó intézett el, úgy hogy kórházba kerültem, meg fojtogattak is. Egy csomóan látták ráadásul egyetemi bulin, és senki nem tanuzott mellettem, sőt még eltusolták az ügyet két hazug tanuval. Részeg voltam én is, pedig nem rossz kötésű gyerek, boxerrel lett szétverve a fejem és semmit nem kaptak!


Mit fogok tenni következő kolibulira elmegyek diákhitelből veszek egy gumilövedékes fegyvert, utazátáska a vállamon benne egy balta, meg egy vascső! Szeptemberben elmegyek bumm bumm, ha földrekerülnek batával fogom a fejüket szétverni, utána pedig levágom a fejüket, vérfürdőt rendezek! A két hamis tanut is ki fogom nyírni, úgy is ott lesznek a Hök-ös köcsögök! Ez így lesz ez 1 millió-milliárd százalék! Mindenkit ki fogok nyírni, aki velem b*szkodott!!! Én ezt fogom tenni, ez halál biztos!!!


Hogy te mit fogsz tenni, azt te tudod, én ezért nem tennék semmit, max elkapnám legközelebb józanul a kölyköt, aztán elbeszélgetnék velük.

2018. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!