Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogyha mondani...

Nagyon gáz, hogyha mondani megvertek?

Figyelt kérdés
Olyan 1 hónapja történt, buliba volt egy random csávó , aki hátulról befogott satuba én meg nem tudtam kiszabadulni, gyúros gyerek, aztán elengedett tartott olyan 5-10 mp ig. Utána szóltam haveroméknak majd valahogy kibékültem a gyerekkel xD. Jól bevoltam rúgva meg hátból támadott, szerintetek ez mennyire gáz ? Ti mit tettetek volna a helyembe? És volt melltte még vagy 5 haverja, azért szóltam én is az enyémeimnek.
2017. dec. 20. 22:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A #9-es válaszodóból kellene több ebbe a világba.


Egy értelmes, normális felfogás.


Sajnos nagyon sok alpári, keménykedős, káposztás agyú majom f*z van Magyarországon, aki nem tudja hova tenni az erejét és az elb*szott indulatait és életét... ők valahol megragadtak még a kőkorban.


Amúgy válaszolnék: Nem gáz. Részedről legalább is nem. Csak megalázó tud lenni egy ilyen. És ez a majom pont ezt akarta elérni, hogy felfigyeljenek rá, mert nem volt gyerekként külön szobája.


Szóval felejtsd el, ettől te nem vagy kevesebb!

2018. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!