Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ekkora divat nem...

Miért lett ekkora divat nem válaszolni az üzenetekre Facebook-on?

Figyelt kérdés
Olyan emberek, akikkel állítólag jóban vagyok nem képesek időben válaszolni 1-1 kérdésre...Nagyon undorító tud lenni mikor egész nap fenn van, ki be jelentkezget, de arra az egy kérdésre amit felteszek nem képes válaszolni...Nem venne több időt igénybe,mint 10 másodperc.Hányni tudok az ilyenektől...Rá 1-2 napra visszaír,hogy "bocsi nem láttam", meg hasonló alibik.Nálam ez tök természetes,hogy AKÁRKINEK visszaválaszolok hamar.Érdemes az ilyen emberekkel foglalkozni?
2017. dec. 21. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
A legkeményebb az, amikor a neked tetsző lánnyal beszélgetsz, írja, hogy megy aludni, elköszön, aztán még rá 2 órára is posztolgat. Na, ez a durva!
2017. dec. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Én már egy hónapja várok egy srác üzenetére. Azt mondta, hogy majd néha, amikor lesz kedve hozzá, vagy a szabadideje engedi, ír nekem. Ahhoz képest cseszik válaszolni az üzenetemre. Talán soha nem is érdekeltem igazán.
2017. dec. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kedvencem az mikor a közös beszélgetésben ott van,hogy látta, de az én üzenetemnél semmi.Nem tudom ,hogy nem veszi észre magát az ilyen...
2017. dec. 21. 09:30
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen szerintem már mindenkivel történt. Nekem is volt olyan, hogy írtam valakinek, és 10 nap múlva azzal kezdte a választ, hogy nem vettem észre, hogy írtál. Mondtam neki, hogy figyu semmi gond ha nem írsz vissza 10 percen belül, az se baj, ha 1 hét múlva írsz. A baj az, hogy a messenger kiírja, mikor vagy aktív, és ennek ellenére hülyének nézel.

Ugyanakkor tudomásul kell venni, hogy nem lehet senkitől elvárni, hogy oda legyen szögezve a géphez/mobilhoz, és akkor írjon választ amikor mi épp gondolunk egyet és írunk.

Nekem is volt, hogy elköszöntem valakitől de még nyomkodtam a mobilt az ágyban, vagy válaszoltam vkinek egy üzenetére, vagy hozzászóltam egy poszthoz. De a beszélgetést aznapra szerettem volna lezárni, és elköszöntem. Ez ugyanaz mint amikor találkozol valakivel és nap végén azt mondod: no, örültem neked de mostmár megyek, majd beszélünk.

Meg kell találni a határt és nem szabad elvárni, hogy valaki azonnal ugorjon ha mi írunk.

Volt olyan akinek megmondtam kerekperec, hogy nem vagyok hajlandó a napi 27 üzenetére válaszolni, és a gép előtt ülni nonstop, csak mert ő netfüggő és folyton írogat.

Ha van időm/kedvem akkor írok, ha nincs akkor írok később.

De aki már 3 hete minden áldott nap ír, annak már vissza sem írok, mert unom és fárasztó és sok.

35N

2017. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a családtagoknak válaszolok rögtön. Ez azért van, mert ha nap közben látom az üzenetet, akkor általában nincs időm egy beszélgetésbe belekezdeni. Ha visszaírok, akkor jön a következő üzenet és így tovább. Attól, hogy fent vagyok Facebookon, nem azt jelenti, hogy mindig beszélgetni akarok valakivel.
2017. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Mansour ***** válasza:
41%
Mi az a Facebook?
2017. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Látta, de nem ír vissza? Légy pozitív, lehet, meghalt 😁
2017. dec. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jó de akkor ne csinálja ilyen feltűnően...egész nap fenn van , mert semmi dolga nincs diákként , de még így se képes egy kérdésre válaszolni...Szánalmas.Olyanokat megértek ,akik 8 órába dolgoznak, de azért a 2-3 nap alatt annyira nem méltatja valaki az embert,hogy válaszol elég gáz...Főleg,hogy egy telefon b*ziról van szó...
2017. dec. 21. 09:46
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

Napi 27 üzenet? Az sok? Én az egyik osztálytársammal amikor csak tudok irogatok napi 100 üzi vagy több kb Mindog ír vagy én írok. Persze nem bombáz szét üzikkel de kb mindig elérhető vagyok szval minnél hamarabb válaszolok.


Válasz a kérdésre:

Én is hányni tudnék az ilyenektől nagyon undorító. De én nagyon jóba voltam a gyerekkel napi 59 70 üzi legalább. De mostanában ha írok neki nem válaszol de ott van hogy látta. Nagyon szemétség.

2017. dec. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

Amiről te írsz az már a függő kategória. Ti vagytok azok akik lehajtott fejjel vonulnak az utcán, akik nekimennek az oszlopoknak, ajtóknak, akik nem szállnak le a metróról mert egyfolytában a telefont bámulják.

Ez nem normális dolog, hiába is próbálod magyarázni az ellenkezőjét.

Az ilyeneknek nincsenek is emberi kapcsolatai, nem tudnak kommunikálni.

A te véleményed így nem is mérvadó a témában, mivel nem a valóságban élsz.

35N

2017. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!