Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a baja a barátnőmnek?

Mi lehet a baja a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Tavaly alig hiányzott most meg folyamatosan, mióta suli van. Van hogy folyamatosan heteket, van hogy egy-egy napot. Nem a dogák miatt mert még volt olyan hogy csak a doga miatt bejött egy órára de elég szarul festett. Dogás napokon inkább még jön is hogy ne maradjon le, de mint említettem nem túl szép látvány, sápadt, kimerültnek tűnik, gyakran émelyeg, egyszer összecsuklott a lépcsőn a tanárok kaparták fel. De nem mondd semmit csak hogy nincs jól, biztos nem evett vagy keveset aludt ilyeneket talál ki. A tanárok küldték a suliorvoshoz nem volt hajlandó lemenni. De mintha nem is érdekelné az egész. Sokszor tőlem kérdezték a tanárok hogy mi van vele mert nem tudják. Mi lehet a baja?
2016. okt. 19. 11:56
 1/10 anonim válasza:
32%
Rászokott a drogra sajnos.
2016. okt. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dehogy! Ez 100% hogy nem igaz. Ismerem. Ilyenek fel sem merültek bennem.
2016. okt. 19. 11:59
 3/10 anonim válasza:
Akkor megerőszakolták.
2016. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Anorexia, bulimia?
2016. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Ha a barátnőd, akkor próbálj vele beszélni.

Lehetnek családi gondok, lelki gondok, étkezési zavar, valamilyen komolyabb betegség.

2016. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A tanárok ne téged kérdezgessenek, hanem beszéljenek a szüleivel.
2016. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni vele de teljesen bezárkózott. Régen sosem csinált ilyet.
2016. okt. 19. 12:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát attól függetlenül, hogy nem hiszed el róla én is csak arra tudnék gyanakodni, hogy rászokott valamire főleg ha nem szívesen beszél róla akkor meg 100% arra gondolnák.


Amúgy nem értem miért nem tudja elmondani?

2016. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben nálunk már tuti beszélt volna az offő a szülővel, hisz fennálhat, hogy bántják otthon, lóg, vagy ilyesmi.

Nem állítom, hogy így van, csak nem értem a tanárt.

2016. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy a barátnője vagy, jóban-rosszban mellette vagy és leszel is, bármikor számíthat rád. Emellett azt is megmondatod neki, hogy nagyon aggódsz érte, és ha bármikor úgy gondolja, hogy jó lenne valakivel megbeszélni a gondjait, akkor rád bármikor számíthat.
2016. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!