Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmnek mi a baja?

A legjobb barátnőmnek mi a baja?

Figyelt kérdés

Keveset beszélünk,bunkó,nem mondja el a bajait,nem segít,helyette inkább azt mondja hogy hagyjam békén de én mindig segítettem neki...mérges vagyok rá..túl sok mindent megtettem érte hogy ezt csinálja..ha veszekedünk mindig én kezdeményezek különben leszar és rám se ír..

Már betelt a pohát mit mondjak neki??

Ha meg veszekedést van mindig én vagyok a hibás,eddig alig vártam hogy kibéküljünk de már kezd belőle elegem lenni..

Egy kicsit EMO-s ettől nem lehet ilyen?:(


15/L


2015. dec. 20. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Hagyd figyelmen kívül, bánni fogja hogy elveszített.

De az is lehet hogy komoly problémái vannak,ami kihat a viselkedésére.

2015. dec. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló!


Igen,tudnék mesélni a problémáiról,nagyon rossz élete van,ha annyit mondok hogy naponta elsír 1 zsepiscsomagot szerintem jobban átlátjátok

2015. dec. 20. 18:27
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. -II-


Köszönöm...:D

Tetszik a szöveg és megy a stílusához,szerintem ha lenyugszok megmutatom neki:((

2015. dec. 20. 18:29
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyébként szivet is nagyon ritkán ír,lassan már ki kell könyörögnöm


De ha megnyugtatnátok hogy a saját problémái miatt ilyen lehet máshogy kezelnáém:(

2015. dec. 20. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos akkor tényleg komoly problémái lehetnek.

Esetleg depresszió. :/

Legyél vele kicsit türelmessebb.

2015. dec. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!