Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kisgyerekként érdekeltek...

Kisgyerekként érdekeltek téged a dinoszauruszok, Óegyiptom?

Figyelt kérdés
2017. márc. 17. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten.
2017. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez az a két téma, amire minden kisfiú (lehet, hogy kislány is) vevő. :D
2017. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Metionin ***** válasza:

Egyiptom igen, de a dínók nem. És még a csillagászatot szerettem :)


/L/

2017. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

haha:)

igen,méghozzá pont ez a két dolog legfőképp és még egy heraklész és a görög istenek.

sokszor ráncigáltam a szüleimet a múzeumba az egyiptomi kiállításra,meg a dinó szobrokhoz.

ez kb 30-33 éve volt,szóval még nem volt minden sarkon elérhető dinoszaurusz,könyvből is egyet adtak ki róluk.

2017. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem. Egyik sem.
2017. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem. Egyáltalán nem.
2017. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, mindkét téma!

A többi lány ki is közösített, mert nem voltam "lovas".

2017. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A dínók igen. Ha az iskolaban kérdezték, hogy mi akarok lenni, akkor mindig azt mondtam, hogy paleontológus. Meg ha nagyanyámmal piacra mentünk, ahhor mindig vettünk valami dínós könyvet, vagy egy szatyornyi műanyag dínót. A padláson még mindig van vagy 50 kilónyi belőlük.
2017. márc. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hajjaj, a dínókra nagyon rá voltam kattanva, még az iskola elején :D Régi szép emlékek :P

Óegyiptomos korszakom nem volt, viszont az ötödik osztályban engem is utolért a görög mitológia, úgyhogy abban az időben abban a témában voltam teljesen elveszve.

23/F

2017. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A dinók nagyon is, és még most is gyakran előjön ez az érdeklődés. Egyiptom minimálisan érdekelt, egy könyvem volt róla csak.


A másik nagy mániám inkább a bálnák, cetek voltak.

2017. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!