Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alteregoba Pesten hány éves...

Alteregoba Pesten hány éves kortól lehet bemenni?

Figyelt kérdés

Múltkor be akartam menni mikor felmentem Pestre de nem

találtam. Merre lehet megtalálni? És hány éves kortól lehet bemenni?


2017. dec. 26. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tizennyolc éves kortól látogatható, a honlapon is jelzik:

[link]

2017. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nagymezo utca. 15 eves koromtol oda jarok😂 amugy 18 a korhatar, ha fiatalabb vagy es valami oknal fogva netnan szemelyit kernek akkor szopacs( bar ezt szinte soha sem teszik meg)
2017. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De miert korhataros?
2017. dec. 26. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden szórakozóhely korhatáros, szörnyű volt pár éve, mikor lementél és kb. babazsúr volt.

Főleg mikor volt az a nagy baleset a nyugatis szórakozóhelyen, agyontapostak pár gyereket is amennyire tudom, 18 éves kor alatt meg a szülő felelős érted, szóval érthetően nem akarnak gyerekeket beengedni. Plusz alkoholt bent ki sem adhatnak, így az alapból pörgő pultosnak már nem kell bent személyit nézegetnie.

2017. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Azért korhatáros, mert FELNŐTT szórakozóhely. És bármennyire is szeretik magukat a kamasz gyerekek felnőttnek érezni, attól még nem azok.

Akik ilyen helyre járnak, azok nem akarnak tizenéves kis pubikat kerülgetni.

Ahogy a tulajok sem szeretnének felháborodott szülőkkel veszekedni, vagy éppen a rendőrökkel, akik a gyereket keresik.

Arról nem is beszélve, hogy 18 éven aluliakat tilos kiszolgálni alkohollal. Elég nagy káosz lenne, ha a pultnál egész este el kéne kéregetni mindenki személyijét, mert kicsiket is beengednek.

A csajoknak mondjuk van esélyük, ahogy ma sminkelnek, simán kinéznek 15 évesen harmincnak.

2017. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ugye elég egyértelmű, hogy ez egy ismerkedős bár... nem is értem, mit keresne benn egy gyerek.
2017. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!