Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme bemenni egy...

Van értelme bemenni egy közeli kisvárosba busszal csak azért, hogy ne legyek itthon?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok kedvem magányosan buszozgatni meg sétálgatni abban a városban, amit sikerült már jól megunnom az elmúlt 4 év alatt, mialatt oda jártam iskolába. Csak itthon ülni se jó, hétvége jön amit nem nagyon szeretek, az apám hazajön akivel nem vagyok túl jóba, szóval kb. csak ezért mennék el, hogy a délutánt ne itthon töltsem. Aztán meg ha megunom nem tudnék akármikor hazajönni, nincs túl sok busz, ez eléggé ellene szól hogy menjek.

Lenne értelme így bemenni csak ezért, amikor még kedvem se annyira van hozzá?


2015. júl. 17. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Vicces ez a megfogalmazás :)

Magyarul: mennél is meg nem is.


Szerintem menj be. Sose tudhatod, mit hoz a sors. Hátha megismersz valakit... meg mégis csak jobb ott, mint a négy fal között.

2015. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez komoly kerdes? :)))

Te is tudod h nincs ertelme. Inkabb menj a lakohelyeden vhova, vagy latogass rokonokat/ baratokat.

2015. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor vagyok ilyen helyzetben. Csak úgy érdemes elindulni egyedül, ha elhatározod, hogy majd megismerekedsz valakivel, különben egyedül ugyanolyan lesz, mint otthon. Tapasztalatból mondom..

Nincs valaki akit elhívj magadal?

2015. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék veled. Ráérek.
2015. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább sétálj a környéken, vagy menj el bicajozni. Én pl ha nagyon unom magam akkor elbicajozok a Mátrába, mert nekem az van közel és az erdőben könyvet olvasok. Tök jó, nyugis, csend van és nincsenek emberek sem arra.
2015. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hónod alá csapsz egy könyvet meg egy másfél literes vizet aztán hajrá.
2015. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne nekünk kelljen már megmondani, hogy te mit akarsz csinálni...
2015. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Azért remélem nem lesz ettől rossz napod :D
2015. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Melyik megye? :)
2015. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7: Azért remélem nem lesz ettől rossz napod :D


Nekem rossz napom nem lesz, de a Kérdező nem várhat segítséget erre a kérdésére... Ehhez nagyon butának kell lennie.


Ez olyan, mintha megkérdezném, hogy szerintetek egyek-e ma fagyit, vagy ne... Nyilván nekem kell eldönteni.

2015. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!