Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érezted magad már teljesen...

Érezted magad már teljesen haszontalannak?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy dolgozom, tanulok, mindkettő egyben , vagy épp otthon vagyok ideiglenesen, mindig ezt érzem.

Hiába igyekszem képezni magam (zene, nyelvek), mindig úgy érzem, belőlem a társadalomnak semmi haszna. Meg nekem se magamból.

Ezek normális érzések?


2016. jan. 18. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze.
2016. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom ,hogy normális ,gondolom nem az.

De bennem is megszokott fordulni ez az érzés.

Ezt próbálom úgy kiküszöbölni ,hogy keresem a célom és a boldogságom és azért szeretnék tenni. Élvezni az életet és magammal szemben hasznosnak érezni magam ,nem pedig másokkal szemben.


Élvezd az életet és nem fognak ilyen dolgok a fejedben járkálni. ;)

2016. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit lehet ellene tenni?
2016. jan. 18. 19:23
 4/7 Blade Bone ***** válasza:
Hát volt már párszor, hogy azt éreztem nem ér egy forintot sem a bőröm, de olyankor nem is csinálok semmit.. Az viszont többször előszokott jönni, hogy nem találom a helyem és inkább elmennék egy másik világba a f....szba. :)
2016. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen
2016. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6os te mit kapsz ilyenkor? a kérdező írta hogy dolgozik, tanul, képzi magát. szövegértés 1es. Pfejj (köpés)
2016. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak amikor igen. Ez jó pár éve volt, és úgy megviselt hogy azóta minden nap ha csak egy kicsit is de megpróbálok magamhoz tenni. Ha egész nap tanulok azzal, ha csak elmegyek futni azzal. Azóta sokszor van hogy a körülöttem lévő alul motivált embereket érzem haszontalannak. Tudom hogy nem szép dolog, de mikor 8-an vagyunk egy projektbe, amiből 2-en nem is értenek hozzá, 3-at meg nem is érdekel a dolog az kicsit ki tud borítani. És maradok egyedül egy emberrel aki velem egy szinten van és eggyel aki elég motivált hogy hasznomra legyen még akkor is ha tudása nem akkora jelenleg. A többi viszont csak kiborít mert szerinted ki fogja helyettük megcsinálni a 8-fős melót? Na igen... De úgy vagyok vele hogy így legalább ők vannak nekem és nem én vagyok nekik kiszolgáltatva ami jó érzés.
2016. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!