Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék boldog ezek után?

Hogy lehetnék boldog ezek után?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok , lefeküdtem egy nálam jóval idősebb pasival,többször is. Nagyon szeretem,és úgy éreztem ő is engem , de mostanában le..arja a fejemet és én ezt nem bírom. Nekem ő a mindenem,és tudja mennyire szeretem,akkor miért csinálja ezt velem? Bármit megtennék érte,de én ezt már nem bírom,nem bírom elviselni. Mit csináljak hogy jobb legyen? Már napok óta csak sírok. Nekem ő volt az első,előtte nem volt senkim.

2017. dec. 28. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Sz@rd le te is őt s ez volt a lecke számodra, hogy ne legyél "ágybetét" egyből, ha kedves valaki, ha az egy jóképű kecske is, akkor sem, tehát lépj tovább.
2017. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Mégis hogyan szarná le... Szereti,ő a mindene, nem olyan egyszerű ez mint ahogyan te leírod!
2017. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, de vigyázz nehogy az is megdugjon:D
2017. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Legtöbbször ez a fiatal lány esete az idős pasival mindig így végződik, tanuljatok már belőle. Pár hónapja nekem is nagy szerelmi bánatom volt, mert elhagyott "életem szerelme". Rosszul éreztem magam kb. egy-két hétig, aztán már csak nevettem, hogy hogyan lehet olyan szánalmas. Nálad sem lesz másképp, csak adj időt magadnak.
2017. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen idős a férfi?
2017. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem van gyors megoldásom szerelmi bánatra, de az senkit nem érdekel, szóval ja: "az idő majd megoldja".
2017. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
45 éves.
2017. dec. 28. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is 19 vagyok, párom 12 évvel idősebb. Nekem is ő volt az első, távkapcsolatnak indult. Egy évet várt rám. Lassan három éve vagyunk együtt.


Nem tudom, hogy mennyi idő után adtad neki a tested a lelked után, de valószínűleg nem vártál eleget ahhoz, hogy lásd, ő is szeret téged és nem lépne le. Nehéz, fáj, de ez egy lecke az élettől, túl fogod élni.

2017. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előbb még 21 voltál, a partnered meg 34.
2017. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!