Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzik menőnek facebookra...

Miért érzik menőnek facebookra feltölteni az olcsó piás képeket?

Figyelt kérdés
Facebookon egy csomószor látom hogy 16-25 és közöttiek főként olyan képeket töltenek fel, hogy "buliznak" a képen meg le van fényképezve a legolcsóbb tesco/kisboltos sör, legolcsóbb cola, legolcsóbb üveges (kannás) bor,stb. és próbálják a bőség és "gazdagság" látszatát hozni, de hát teljesen egyértelmű hogy ez max. 1500-2500 Ft, főleg úgy, hogy van vagy 6 doboz sör meg 4 üveg bor a képen + cola. Alapból nem értem miért menő feltenni hogy éppen csatakrészegre isszák magukat ,de azt végképpen nem hogy azt miért hogy ilyen olcsó szarokkal teszik ezt. Ha újévkor egy normális minőségi pezsgős képet raknának fel, azt még megérteném, de ezt mi a francnak? Komolyan érdekel, hogy ennek mi a háttere? Mi az oka? Nem érzik gáznak?

2017. dec. 28. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem érzik gáznak. Nem azt akarják mutogatni, hogy milyen gazdagok és sznobok (met nem is azok), hanem azt, hogy jól leisszák magukat, és hogy emiatt milyen menők.
2017. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Én meg azt nem értem, hogy miért kell ezt megkérdezni? Téged is lehetne most kritizálni, hogy miért foglalkozol ilyen selejt emberek dolgaival tök feleslegesen. Mindenki azt csinál, amit akar. Ha zavarnak az ilyen képek, akkor "ismerős törlése" vagy "Követés leállítása". Ennyi, ki a francot érdekel, hogy más mit csinál...

Ha más is felvetne egy kérdést, amiben téged kritizál, hogy te mit csinálsz a közösségi oldalakon, mert az ő szemében ez tök hülyeség, neked se tetszene.

2017. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked vannak ilyen ismerőseid, szóval ezt neked kéne tudni... A 25 éves korosztályba tartozom, ahogy az ismerőseim zöme is, és még senkitől nem láttam ilyen képet feltölteni...
2017. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!