Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok megcsalás oka, hogy a nők...

Sok megcsalás oka, hogy a nők házasság, gyerekek után elkezdenek "leépülni", elveszíteni nőiességüket?

Figyelt kérdés

Nőként ezt nekem is nehéz elismernem, de a megfigyeléseim, tapasztalataim alapján így van.

A húrom pszichológus tanul és a házasságok problémáira igyekszik specializálódni.Ő is gyakran mondja ezt.


Adott egy pár, jóképű férfi és egy bomba nő.Összeházasodnak, lesznek gyerekeik.A férfiből "szexi apuka" lesz, a nő viszont megváltozik.Igénytelenebb lesz, olyan, mintha elfelejtene nő lenni.

Mielőtt valaki beleköt, nem, nem a manöken külsőre gondolok igényesség alatt.

Gyakran a haját levágatja rövidre, mert a hosszút lusta fésülni meg szárogatni, frigidebbé válik, meg azt mondja "télen minek szőrteleníteni a lábat, nem látja senki".



A férfi meg éppen úgy férfi 35 évesen is ugyanolyan férfi, mint 25 évesen.Mondhatni, hogy a a természetük, ösztöneik része, hogy nekik bizony egy nő kell , nem érik be olyannal, hogy egykor nő most kérdőjel.


Emiatt gyakoriak a félrelépések.



Egyébként a köznyelvben és a tengerentúlon MILF-nek hívják az olyan anyukákat, akik az ellentétei annak, amit írtam.

Köztük vannak olyanok, akik annyira képesek nők maradni, hogy akár egy nálunk évekkel fiatalabb férfiakat is megkaphatnának.


2017. dec. 29. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha így van, akkor fújj. Megcsalás helyett le kellene venni pár terhet a nő válláról, hogy legyen ideje, ereje saját magára is.
2017. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
A húgod gondolkozhatna azon, miért a megcsalás az első gondolata annak a jóképű (?) pasinak, akinek a felesége vaginától ánuszig szakadt vagy felvágták a hasát, hogy 9 hónapnyi cipelés után kinyomjon magából egy új embert. És miért nem tud mellette lenni a felborult hormonháztartás és az új ember ellátása közben, miért az a legnagyobb problémája, hogy a farka rég volt punciban.
2017. dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a pasi elhizik, kopaszodik, valahogy ritkan latom azokat a szuper pasi 40-eseket. Leginkabb lustan bofognek a kanapen sorrel a kezukben kinyult alsogatyaban is trikoban, de meg vannak gyozodve, milyen jo pasik.
2017. dec. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te, meg a kedves bölcsész "húrod" hol éltek, de vagy LA-ben, vagy csukott szemmel járkáltok, ha tippelhetnék. Inkább a férfiakra jellemző az igénytelenedés, ez nem a tízmillió George Clooney országa. Szóval már a felvetés is rossz.
2017. dec. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ha a férfi elvárja a nőtől,hogy mindig fitt legyen akkor ez forditva is kell,hogy működjön.Ő is ugyanúgy dolgozhat a külsején,de a belső értékein is.
2017. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A rövid haj mióta az igénytelenség jele???

Legközelebb mi lesz az "igénytelen"? Ha valaki nem hajlandó felvenni rózsaszínt?

2017. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi sztereotipikus katyvaszt is ritkán olvastam férfiként.


"A férfiből "szexi apuka" lesz"

Aha...szexi...sörhassal, állandó borostával, kopaszodó fejel, "mikiegér fülekkel".


Szerintem ez teljesen egyén függő. Sokan egész életükben "sportosak", aktívak, és később sem változnak meg. Sokan leépülnek, és akad olyan is akinek pont 40 felett jön meg az "emberessége".


De így kikiáltani hogy "szexi apuka" szimplán hazugság.


"a haját levágatja rövidre, mert a hosszút lusta fésülni meg szárogatni, frigidebbé válik, meg azt mondja "télen minek szőrteleníteni a lábat, nem látja senki""


Én férfiként elcsodálkozom hogy miért csak attól nő a nő, hogy csupasz a p..ncija és hosszú a haja. Másérszt érthető teljesen ha van némi "leépülés" elvégre az ő szervezetük "termel ki" egy új életet majdnem 1 éven át.


Plusz később is erős elvárások vannak mind a nők, mind a férfiak felé. Legyen egzisztencia, legyen jó a munkájában, nevelje a gyerekét, éljen társasági életet. És mindezek mellett feleljen meg olyan külső társadalmi nyomásnak mint a külső iránti elvárások.


"A férfi meg éppen úgy férfi 35 évesen is ugyanolyan férfi, mint 25"

Kezdjük ott, hogy könnyű példálózni pont a 35 és 25 közötti időszakkal, gyakorlatilag az a férfi "fénykora" amikorra kifejlődik teljesen és még nem is kezd el nagyon leépülni. Bár azért 30 felett már jelentkeznek a későbbi problémák, betegségek.

2017. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd térjetek vissza a témára, ha a húgod és te is szülni fogtok.


Érdekes, a szüleim házassága működött gyerekvállalás után is. Persze, voltak konfliktusaik, problémáik, melyik házasságban nincs, de ők a megoldásra törekedtek, és apám sem hagyja ám xarban anyámat, hanem besegít otthon. Én úgy nőttem fel, hogy közös háztartásban közös a házimunka, és mindkét szülőm dolgozó ember.

2017. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Remek megideologizálása annak, hogy miért JOGOS a férfiak részéről félrelépni egy kisgyerekkel gyakorlatilag szinte egyedül küszködő anyuka mellől...

(Persze, van benne VALAMENNYI igazság... De nekem is rögtön a sörhas meg a borosta ugrott be... Meg ahogy a friss apukák 80%-a kocsmázik a haverokkal, amíg a kicsi hasfájós és sír, amikor el kell vinni az orvoshoz stb. A legtöbb férfi nem tud mit kezdeni a saját gyerekével (sem), mielőtt elkezdene járni és beszélni.)

2017. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a "jóképű" apuka nem hajlandó arra, hogy segítsen a gyereknevelésben (nem azt mondom, hogy egész nap ő legyen a baba mellett, de amikor este hazaér, besegíthetne a fürdetésben és az altatásban is, aztán majd az esti mesében is), akkor ne csodálkozzon, hogy hónapokkal később is kimerült az anyuka, és a kötelező 6 hét után sem hajlandó nemi életre.


Szerintem egyetlen anyukát sem lehet igénytelennek nevezni, mert teljesen természetes, hogy az első pár hétben (2-3 hónap) sokkal nagyobb figyelmet kell fordítani a babára, mint mondjuk akkor, amikor már félév körül van. Gondolom, hogy senki sem hanyagolja el magát, figyel az alapvető testi szükségletekre, de melyik anyukával nem fordult még elő az, hogy nem szedte ki a szemöldökét és esetleg nem borotválta le a lábát már 2 hete, amikor az újszülött babával tölt minden percet?


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy kell egy bizonyos időintervallum, amin belül meghatározod azt, hogy egy nő meddig "igénytelen". Ha félévvel a szülés után sem kezd el újra "nőiesedni" (egyébként szerintem a terhesség, aztán az anyaság az egyik legnőiesebb időszak az életünkben), akkor az nem a gyerek miatt van, hanem a kapcsolattal vannak gondok (vagy esetleg már a gyerekvállalás előtt is voltak), ami két emberen múlik. Nem elég csak a nőnek tennie érte, így is elég sok feladat hárult rá, a férjnek is ki kell vennie a részét a baba körüli teendőkből, hogy több pihenés jusson az anyának.


L/19


(Lehet, hogy fiatal vagyok ehhez a témához, tényleg nem vagyok még benne, de én így gondolom.)

2017. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!