Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek érez még valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez még valamit? (Én vagyok a harmadik fél)

Figyelt kérdés
4 éve visszamentem a kislányom után dolgozni, és hát egyik új kollégámmal elég jóba lettünk. Eleinte nem volt szex meg semmi, de később már igen. Ez a viszony tartott egy ideig (még most is), de a felesége valahogy rájött a dolgokra. Átmenetileg hazament a gyerekekkel a szüleihez, úgy volt, hogy el is válnak, de a férj nem akarta. Egy éve vagy kb másfél, a felesége újra visszaköltözött hozzá, a gyerekeik miatt. A 3. gyerek után a felesége ugyanoda jött vissza, ahol mi is dolgozunk, azért hogy szemmel tartson minket. Eljátsza, hogy jóban van velem, de tudom, hogy igazából utál. Ráadásul, most hogy ő is ott dolgozik, sokkal feszültebb a légkör, kevesebbet tudunk együt lenni. Azt mondja, csak a gyerekek miatt marad a férjével, de lehetséges, hogy még mindig érez valamit?

2017. ápr. 21. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Hányás... Én azt érzek. Remélem a másik is: magától és tőled is.

ÉS nem is kezdek el a tisztességet meg hasonlókat felhozni, mert olyan mély szint az, ahol vagy, hogy felesleges.

2017. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És szereti még a férjét? (Szerintem a gyerekek csak kifogás)
2017. ápr. 21. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos sértettséget, valószínűleg...
2017. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ráadásul, most hogy ő is ott dolgozik, sokkal feszültebb a légkör, kevesebbet tudunk együt lenni" XDDD

Nem akarok ilyen emberekkel egy Földön élni, nem, nem!!

2017. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bence_ ***** válasza:
85%

Biztosan érez valamit!

Neked ez miért fontos?

Saját érzéseiddel,gerinceddel foglalkozz!

2017. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez elég beteg. Nem értem hogy minek a megjátszás, főleg miután kiderült.

Mi a bödüs franc ez a színjáték, ahol mindenki csak veszít??? Mi az értelme?


Mondd meg a pasinak, hogy te kefélni akarsz, és ehhez semmi köze a párkapcsolatának! Ha már belekezdett, akkor tudja már elkülöníteni a.két dolgot. Veled dugás van, az asszonnyal meg gyereknevelés, azt viszlát...

Úgysincs már köztetek sok vissza, elmúlnak az érzések, és akkor már nem lesz mi összetartson titeket.

2017. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
rosszul vagyok az ilyen reteksziszektől. és még neki áll feljebb h nem baszathatja a p*csáját foglalt f*sszal. Nincs más férfi rajta kívül valahol az éterben elbújva? csak az a szerencséten jóember van akinek felesége van meg családja? hasonló jó élményeket kívánok neked is, hogy éld át milyen az amikor a közös gyereket neveled 0-24ben és közben a pasid mások alá veri, hidd el mennyei érzés lesz NEKI ;) :D
2017. ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyenek mint te, egyedul, maganyosan fognak meghalni, pont azert, mert ha kelletek is a ferfiaknak az max ideig oraig tart, utana ugy dobnak be a sarokba titeket mint a teveszaros rongyot. Es meg is erdemlitek
2017. máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen.Erez.Irantad,gyuloletet.Jogosan.

A ferjet meg igen szereti,mert ha nem ,mar kidobta volna.De tudja,hogy akkor a karjaidba loki.

Nem semmi no,ha kepes veled egy munkahelyen dolgozni,es egy levegot szivni veled...

Valoszinu mar mi den kollegad,fonokod tudja,kifele mifele vagy,es figyel mindenki...

2017. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!