Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 11 évnyi házasság és 2 gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 évnyi házasság és 2 gyerek után egyre inkább elhidegülünk egymástól a feleségemmel. Teljesen más dolgokra vágyunk, pedig régen nem így volt. Más pároknál is így van ez?

Figyelt kérdés
Nem, nincs senkije, ez biztos! Nekem sem. Egyszerűen kihunyt a tűz köztünk, ami régen izzott. Szó szerint faltuk egymást, bárhol, bármikor. A szex minden formáját élveztük együtt! Még pár évvel ezelőtt is. De az utóbbi pár évben mintha egy meredek lejtőn csúsznánk lefelé és nem tudom még meddig. Vannak köztetek olyan házaspárok akik hasonló gondokkal küzdenek? 34/F

2017. máj. 9. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy keveset szexeltek?
2017. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Beszélgetés, beszélgetés, beszélgetés.


Ha ez nem segít, akkor viszont el kell gondolkodni a váláson, sajnos.

2017. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szinte mindenki így van.

Hatalmas energiát kell befektetni, hogy fennmaradjon a kötődés-szenvedély. És mégfontosabb, hogy ehhez elengedhetetlen a tudás a párkapcsolatok működéséről, és magas érzelmi intelligencia is kell.


Ha ezek nincsenek meg, akkor természetes, hogy eltávolodnak a felek.

2017. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak egyet mondhatok, egy kapcsolat olyan, mint a bicikli, ha nem tekerik, eldől...ennek fényében gondold át a helyzetet...meglátsz olyan dolgokat, amik felett elsiklottatok...aztán talán lesz visszaút...
2017. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is így jártunk. Már a válásról beszélünk.
2017. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as jót írt, bár hogy olyan hatalmas mennyiségű energia kellene, azt nem írom alá. Minden nap egy kicsi. De az elengedhetetlen! Az ember folyamatosan változik. Két ember is változik. Ha nem beszélik meg a napi eseményeket, ingereket, gondolatokat, akkor kizárt, hogy ez a változás azonos irányban történjen.
2017. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De valtoznak az igények is. Nálunk is hasonló van, elvagyunk, nem csaljuk meg egymást de nem sok közös pont van. Én csinálom a saját dolgaimat ő meg a sajátját, egymás mellett alszunk azt itt kész. Ő egy jó barátom lett.
2017. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen,de lehet tenni ellene.A nőkből akármikor akárhogy gyerek után ki lehet hozni az állatot,ha érzik a férfiban,hogy kívánja őt...sajnos sokan belekényelmesednek,nők is férfiak is,pedig nem kellene.Pláne nem kellene emiatt elválni meg a 2 gyereke csonka családban nevelni.Ugyanis másik nő sem különb,ahogy másik pasi se.
2017. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok, köszönöm! :) Legalább látom, hogy nem vagyok egyedül ilyen problémával... Nem is arról van szó, hogy nem kívánnánk egymást, hanem inkább csak belefásultunk, unalmas, monoton az egész még akkor is ha ritkán van rá alkalom. Hiányzik belőle a kaland, az izgalom - szerintem.
2017. máj. 10. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!