Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miről lesz emlékezetes 2017?

Miről lesz emlékezetes 2017?

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt majd a jövő eldönti.
2017. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a nemzetközi politikára gondolunk, az Iszlám Állam szíriai legyőzése lesz talán a legfontosabb.
2017. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bölcs Ló ezt melyik mesében olvastad??
2017. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kama sutra minden oldalán lévő pozíciót kipróbáltuk a párommal.
2017. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arról, hogy életem legrosszabb, legutálatosabb, leundorítóbb éve volt idáig, ... aztán majd meglátjuk, hogy mit hoz a jövő!
2017. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem arról , hogy elvesztettem minden barátomat.
2017. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy, mint 5-ösnek. Eddigi legrosszabb évem volt, és ez már így is maradt, ha csak 3 órán belül nem csörög a telefon hogy milliárdos lettem vagy nem ír rám életem szerelme. 2018 csak jobb lehet. Ha viszont országos szinten nézzük, akkor az ország többet pusztult, romlott, züllött mint eddig a rendszerváltás óta összesen, hála szeretett (sic!) kormányunknak. Szóval ebből a szempontból is borzasztó volt. Nemzetközileg nem sok emlékezetes dolog volt, Ariana Grande nem fogja szeretni ezt az évet az tuti.
2017. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt csak én tudom, saját dolog miatt.
2017. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!