Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik azok akiknek 2017 Bejött,...

Kik azok akiknek 2017 Bejött, és a szerencse évének tartja? Meggyőződésem, hogy ez a plénum nem a siratófal, azoknak a véleményét várom, akik elégedettek.

Figyelt kérdés

#Plénum 2017 szerencse #kik azok
2017. dec. 29. 16:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam sírni sem itt, sem máshol.

2017 számomra, a családomnak és az ismerőseimnek is ritka pocsék év volt, de a problémákat megoldani igyekszem, nem panaszkodom.

2017. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

2017?Tüzet rá!

Ritka egy moslék év volt nekem a családomnak és az ismerőseimnek is.

2017. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szerencsés ,inkább hasznos év volt.

Elég sokat megtudtam az életről.

:D

2017. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A 2017-es év számomra kb. a "Minden rosszban van valami jó" idézetre hajadzik. Félő azonban, hogy a 2018-as emiatt a "Jön még kutyára kamion" c. lesz.
2017. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szereztem egy német felsőfokú nyelvvizsgát, meglett a diplomám és lett egy elég jó állásom, viszont a szociális életem még mindig a béka segge alatt van, de még kicsit több mint 2 napom azon is javítani valamit.
2017. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Elégedett vagyok. Márciusban kényelmes új lakásba költöztünk, kétszer akkorába, mint a régi lakásunk volt. A kisfiunk idén kezdett beszélni, amúgy novemberben lett hároméves.
2017. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem összejött az a munka amire 6 éve vágytam/vártam, végre normális helyen dolgozom. Még mindig nehéz elhinni, hogy sikerült.

A jövő évet megfejelném egy második nyelvvizsgával + jelentkeztem egyetemre.

Kezdenek helyrejönni a dolgok, igaz család meg ilyesmi nincs csak egy macskám, de így most bőven jól érzem magam :) Rég nem volt már így, hosszú évek óta.

2017. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem volt rossz.

üdv Mészáros Lőrinc

2017. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igen! Az utolsó válaszolóknak gratulálok! Erre gondoltam.A fejlődésre,a célok elérésére.Sajnos ránk úgy gondol a többi nemzet, hogy

a panasz,és a zokszó népe vagyunk.

Ez nem igaz.Ugye magyarok?

2017. dec. 29. 17:21
 10/22 anonim ***** válasza:

Igazából volt benne jó is, rossz is.


Jó az hogy elég sok élményt átéltem, szinte minden hétvégén túrázás, sportesemények, bringázás, mozgás. Munka szempontjából végig csináltunk egy nagy projektet. Lett több millió forint megtakarításom. Megvannak a fix barátaim akikkel össze tudunk ülni időnként.


Viszont sok minden nem jött össze. Még nincs jogsim, nem álltam neki a diploma befejezésének, nem fogytam le, nem kezdtem el aktívan sportolni, kondizni. Nincs autóm, barátnőm, lakásom. Plusz a sok melótól kicsit kiégettnek is érzem magam és sokkal kevésbé motivál mint 1 éve.


Sok minden hiányzik még, de végre elmondhatom hogy stabil lábon álló felnőtt vagyok és nem egy elfuserált csóró egyetemista mint korábban. Szóval összességében nagy a fejlődés.

2017. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!