Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan értékeled a 2017-es évet?

Hogyan értékeled a 2017-es évet?

Figyelt kérdés
Jó vagy rossz év volt számodra?

2017. dec. 31. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elején egész jól indult és végre úgy nézett ki, hogy egy nagyon jó évem lesz de aztán a végére minden elromlott.
2017. dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos. 2016 volt inkább a kedvelt évem.
2017. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
rosszul indult, de egyre jobb lett. Eddig ez volt a legjobb évem.
2017. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jó volt. Eddigi legjobb évem.
2017. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Clay Morrow ***** válasza:
Nem panaszkodok sokat, olyan közepes :)
2017. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
sok minden jó érkezett az életembe
2017. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem volt jó, de nem is volt rossz. Teljesen semmilyen évem volt, totál monoton, csak a munka, némi szórakozás, de semmi új dolog sem történt. 2016 os évemhez képest sokkal jobb volt, mivel 2016 ban elég sok rossz ért engem meg közeli ismerőseimet is, illetve akkor a gondok csak jöttek, és jöttek. Még 2017 legelejére is jutott a rosszból de akkor véget is ért.

Erről az évről csak ennyi jutott, monoton volt, semmi extra, el is ment gyorsan.

2017. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Volt benne jó is rossz is.


A tavalyit jobbnak éreztem, mert akkor a padlóról kellett felállni, munkát keresni, éreztem hogy beindul az élet. Idén meg a már megszokott munka ment tovább. Igazából olyan ősz végéig tökéletesnek éreztem, mert addig lehetett menni kirándulni, túrázni, voltak programok dögivel.


Igazából a munka és kikapcsolódás kettőse volt ez az év.


Pozitívum hogy elég sok helyet megnéztem. Hungaroringen szinte az összes versenyen, rendezvényen kint voltam, DTM, TCR, WTCC, Kamion EB, Hungaroring Classic. Egy részére jött velem a család, barátok is.


Jártam múzeumokban, Aero park, Vasúttörténeti park, Szentendrei közlekedési múzeum. Plusz éltem régi-új hobbimnak a vonatfotózásnak.


Ezek mellett rákaptam a túrázásra, Mátra, Kékes, Pilis, Szlovákia, Börzsöny, Budapest környéke. Elég sok helyen voltam, szintén barátokkal, vagy egyedül. Kifejezetten életem egyik legjobb élményének tartom hogy nekivágtam számomra nagyobb 40-50 km-es utaknak is. Persze nem lettem tőle egy Bear Grillys, de nagy fejlődés a korábbi ülök a gépnél és ennyi életemhez képest.


Munka szempontjából is az év nagy része ösztönző és hajtós volt, jó volt csinálni és fejlődtem is benne.


Összességben csak az év utolsó negyede rontotta le kicsit az év egészét. Bejött a rossz idő, téli depresszió, ki is merültem rendesen. De ha ezt félreteszem akkor nem volt egy rossz év.

2017. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Rossz. Egy hatalmas nagy nulla.
2017. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó mi történt?
2017. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!